Povezane vesti

Intervju! Ivica Dačić otkrio: Neću biti ni ministar spoljnih poslova ni policije!

Intervju! Ivica Dačić otkrio: Neću biti ni ministar spoljnih poslova ni policije!

Kurir 05.06.2022
To što se u medijima pojavila informacija da sam viđen za te funkcije znači da od toga nema ništa. Mada, ima onih koji bi voleli da glasine koje sami puštaju postanu stvarnost. Činjenica da se u medijima pojavila informacija da sam viđen za… »
Dogovor ili raskol, pitanje je SAD? Beograd na korak od formiranja vlasti, tri scenarija su u opticaju, a onda se pojavio i…

Dogovor ili raskol, pitanje je SAD? Beograd na korak od formiranja vlasti, tri scenarija su u opticaju, a onda se pojavio i…

Blic 05.06.2022
Dva meseca prošla su od izbora održanih za Grad Beograd, bilo je tenzija, razgovora, svađa, prepucavanja, a onda muk. Ko će da formira gradsku vlast, ko je opozicija, ponavljanje izbora, broj odbornika... Sva ta pitanja bila su bez odgovora, ali ne… »
Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa

Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa

IndeksOnline 05.06.2022
BEOGRAD – Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) izjavio je danas da je ta stranka u kontaktu sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem, ali da nije bilo nikakvih razgovora o formiranju vlasti na bilo kom… »
Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da nema ništa od toga

Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da nema ništa od toga

N1 Info 05.06.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) izjavio je da je ta stranka u kontaktu sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem, ali da nije bilo nikakvih razgovora o formiranju vlasti na bilo kom nivou. „Činjenica… »
Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa

Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa

Novi magazin 05.06.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) izjavio je danas da je ta stranka u kontaktu sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem, ali da nije bilo nikakvih razgovora o formiranju vlasti na bilo kom nivou… »
Dačić: “Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa”

Dačić: “Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa”

Nedeljnik 05.06.2022
Fotografija: Igor Pavićević (Beta) – Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) izjavio je danas da je ta stranka u kontaktu sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem, ali da nije bilo nikakvih razgovora o… »
Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa

Dačić: Čim sam u medijima viđen za neku funkciju, znači da od toga nema ništa

Nova 05.06.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) izjavio je danas da je ta stranka u kontaktu sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem, ali da nije bilo nikakvih razgovora o formiranju vlasti na bilo kom nivou… »

Vesti dana »