Povezane vesti

Od krvave svadbe do utapanja dečaka, ubistva, tuča i nesreća: Crni vikend u Srbiji obeležile strašne tragedije

Od krvave svadbe do utapanja dečaka, ubistva, tuča i nesreća: Crni vikend u Srbiji obeležile strašne tragedije

Telegraf 05.06.2022
Telo malenog Lazara izvučeno je juče iz jezera, a jutros je sve potresla vest o surovo ubijenoj ženi u Barajevu. Vikend koji polako ostaje za nama obeležile su nažalost tragedije kakve se, nadamo, neće ponoviti. Juče je odjeknula tužna vest da je… »
Deda dečaka koji se udavio otkrio strašne detalje! "Video sam njegovo telo, utopljeniku ruke tako ne bi stajale!"

Deda dečaka koji se udavio otkrio strašne detalje! "Video sam njegovo telo, utopljeniku ruke tako ne bi stajale!"

Mondo 05.06.2022
Telo dečaka iz jezera juče su izvukli ronioci. Telo dečaka iz jezera juče su izvukli ronioci. Telo četrnaestogodišnjeg dečaka juče su iz Šarlinovačkog jezera izvukli ronioci Žandarmerije. Deda pokojnog Lazara Aćimovića (14) iz sela Lipe kod… »
Mislili smo da su ga oteli narko dileri Ispovest majke Lazara koji se utopio: Zbog ovog sumnjam da nije dobrovoljno ušao u…

Mislili smo da su ga oteli narko dileri Ispovest majke Lazara koji se utopio: Zbog ovog sumnjam da nije dobrovoljno ušao u…

Kurir 05.06.2022
Mirjana , majka dečaka Lazara (14) iz sela Lipa kod Smedereva, kaže da Kurir da su van sebe nakon što su saznali da se njihovo dete utopilo. - Krenuo je juče oko 14 sati kod babe i dede posle škole kako bi ih posetio za slavu i trebalo je da čeka… »
"Sigurna sam da moje dete nije samo ušlo u vodu": Lazarevu majku muči sumnja zbog njegove smrti: "Padala je kiša, a njegov…

"Sigurna sam da moje dete nije samo ušlo u vodu": Lazarevu majku muči sumnja zbog njegove smrti: "Padala je kiša, a njegov…

Blic 05.06.2022
Porodica dečaka Lazara A. (14) iz okoline Smedereva, čije je telo juče izvučeno iz Šarlinačkog jezera, neutešna je nakon tragedije koja ih je zadesila. Tvrde da dečak sigurno nije sam ušao u vodu. Majka dečaka objašnjava šta se kobnog dana… »
Ispovest majke utopljenog dečaka budi sumnju! Nije dobrovoljno ušao u vodu? "Mislili smo da su ga presreli narko dileri"

Ispovest majke utopljenog dečaka budi sumnju! Nije dobrovoljno ušao u vodu? "Mislili smo da su ga presreli narko dileri"

Mondo 05.06.2022
Majka utopljenog dečaka Lazara kaže da joj je dosta toga sumnjivo u vezi sa smrću njenog sina. Majka utopljenog dečaka Lazara kaže da joj je dosta toga sumnjivo u vezi sa smrću njenog sina. Majka dečaka Lazara (14) Mirjana iz sela Lipa kod… »
Porodica dečaka koji je izvučen iz jezera: Lazar nije sam ušao u vodu FOTO

Porodica dečaka koji je izvučen iz jezera: Lazar nije sam ušao u vodu FOTO

Nova 05.06.2022
Porodica dečaka Lazara A. (14) iz okoline Smedereva, čije je telo juče izvučeno iz Šarlinačkog jezera, neutešna je nakon tragedije koja ih je zadesila. Tvrde da dečak sigurno nije sam ušao u vodu, ali i da nemaju drugih detalja o tome kako se… »
Otkriven uzrok smrti Lazara (14): Završena obdukcija tela dečaka koji je nađen u jezeru kod Smedereva

Otkriven uzrok smrti Lazara (14): Završena obdukcija tela dečaka koji je nađen u jezeru kod Smedereva

Blic 05.06.2022
Smrt Lazara A. (14) iz okoline Smedereva, čije je telo juče izvučeno iz Šarlinačkog jezera, nastupila je utapanjem, pokazala je obdukcija. Iz VIšeg javnog tužilaštva u Smederevu saopštili su da je nakon obavljene obdukcije utvrđeno da je smrt… »
Obdukcija otkrila kako je preminuo Lazar, čije je telo izvučeno iz jezera

Obdukcija otkrila kako je preminuo Lazar, čije je telo izvučeno iz jezera

Nova 05.06.2022
Smrt dečaka Lazara A. (14) iz okoline Smedereva, čije je telo juče izvučeno iz Šarlinačkog jezera, nastupila je utapanjem, pokazala je obdukcija. Iz Višeg javnog tužilaštva u Smederevu saopštili su da „nakon obavljene obdukcije, prema… »

Vesti dana »