Povezane vesti

Ako preživi biće teško, to mi teže pada, neće doći kući: Ispovest majke Zorana koji je ubio Snežanu: Nisam videla da je…

Ako preživi biće teško, to mi teže pada, neće doći kući: Ispovest majke Zorana koji je ubio Snežanu: Nisam videla da je…

Kurir 06.06.2022
Gordana P. majka Zorana koji je nožem ubio bivšu emotivnu partnerku Snežanu S. juče u Barajevu kaže da je on radio i odjednom nestao, te da je ubrzo čula i da je ubio. - Bio je u garaži radio, onda je za pet minuta nestao. On je udario, ubio, sada… »
I Da ga ubijem, nemam koristi od toga, ja sam nju izgubila: Potresna ispovest majke ubijene Snežane u Barajevu (video)

I Da ga ubijem, nemam koristi od toga, ja sam nju izgubila: Potresna ispovest majke ubijene Snežane u Barajevu (video)

Kurir 06.06.2022
Ljiljana, majka Snežane S. (47) koju je usmrtio nekadašnji emotivni partner Zoran P. (51) u dvorištu u Barajevu kaže da su se oni često svađali, ali da ovako tragičan ishod nije očekivala. - Svađali su se i mirili, voleli su se. Policija kad je… »
Bivšoj 10 puta zario nož u srce jer nije htela da mu se vrati: Popio kafu sa Snežanom, pa posle pola sata napravio zlo

Bivšoj 10 puta zario nož u srce jer nije htela da mu se vrati: Popio kafu sa Snežanom, pa posle pola sata napravio zlo

Kurir 06.06.2022
Zoran P. (51) usmrtio nekadašnju emotivnu partnerku Snežanu Simić (47), inače medicinsku sestru, u njenom dvorištu u Barajevu. Zoran P. (51) iskasapio je juče sa više od 10 uboda nožem svoju bivšu emotivnu partnerku Snežanu Simić (47) u… »

Vesti dana »