Povezane vesti

Voditeljka nakon porođaja: Borila sam se za život zbog teške trudnoće

Voditeljka nakon porođaja: Borila sam se za život zbog teške trudnoće

Nova 06.06.2022
Ksenija Bujišić nedavno je na svet donela sina Danila, ali je zbog teške trudnoće prošla kroz niz komplikacija koje su joj ugrozile život. Ipak, jedan od najtežih perioda se završio onako kako je Ksenija priželjkivala. „Nisam imala nameru da… »
Rođenje sina danila bilo je nešto najlepše i najstrašnije: Voditeljka Ksenija Bujišić otkrila – borili su mi se za…

Rođenje sina danila bilo je nešto najlepše i najstrašnije: Voditeljka Ksenija Bujišić otkrila – borili su mi se za…

Mondo 06.06.2022
Voditeljka Ksenije Bujišić progovorila je o porođaju i komplikacijama... Voditeljka Ksenije Bujišić progovorila je o porođaju i komplikacijama... Voditeljka Ksenija Bujišić je nedavno postala mama drugi put, na svet je stigao Danilo, a ćerka Lora… »
"Nakon porođaja sam se borila za život": Voditeljka Ksenija Bujišić prošla pakao zbog rizične trudnoće: "Dijagnoza je…

"Nakon porođaja sam se borila za život": Voditeljka Ksenija Bujišić prošla pakao zbog rizične trudnoće: "Dijagnoza je…

Blic 06.06.2022
Popularna voditeljka Ksenija Bujišić nedavno je na svet donela sina Danila, međutim, njegov dolazak pratio je niz komplikacija o kojima je ona sada progovorila. - Nisam imala nameru da krijem porođaj, ali mnogo toga se brzo i neplanirano desilo. U… »

Vesti dana »