Povezane vesti

„Da je neko od nas uradio što i Nadal, optužili bi ga za doping“

„Da je neko od nas uradio što i Nadal, optužili bi ga za doping“

N1 Info 07.06.2022
Francuski biciklista Gijom Marten začuđen je izjavom Rafaela Nadala da je primio mnogo injekcija tokom Rolan Garosa kako bi umrtvio živce i mogao da igra na turniru koji je na kraju i osvojio. Španac je na putu do 14. trofeja u Parizu, između… »
Rafa o čestitki Federera: Imamo posebna osećanja

Rafa o čestitki Federera: Imamo posebna osećanja

Sport klub 07.06.2022
Španac Rafael Nadal (ne)očekivano je posle trijumfa na Australija Openu u prestonici Francuske osvojio i drugi ovosezonski Gren slem trofej i potvdio da je i dalje neprikosnoven na pariskoj pljaci. Rafa je pobedom protiv Kaspera Ruda 6:3, 6:3, 6:0 po… »
Nadal: Baš me briga ako Novak stigne do 23 grend slema

Nadal: Baš me briga ako Novak stigne do 23 grend slema

Vesti online 07.06.2022
Rafael Nadal je posle osvajanja rekordne 22. grend slem titule otkrio da ne brine ukoliko ga Novak Đoković prestigne, a i sam veruje da to lako može da se dogodi. Nadalov trijumf u Parizu je istorijski ne samo iz aspekta što je to 14. titula na… »
Pep Gvardiola: Rafael Nadal bez sumnje najbolji sportista u istoriji Španije

Pep Gvardiola: Rafael Nadal bez sumnje najbolji sportista u istoriji Španije

Danas 07.06.2022
Nakon što se Rafael Nadal vratio u Španiju posle još jednog osvojenog Rolan Garosa, trener Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je da je Rafael Nadal bez sumnje najbolji sportista u istoriji Španije. „Očigledno je da je ono što je Rafa Nadal… »
Nadal iznenadio izjavom: ‘Smatram se normalnim likom, znam da će osvojiti više grend slemova od mene’

Nadal iznenadio izjavom: ‘Smatram se normalnim likom, znam da će osvojiti više grend slemova od mene’

Hot sport 07.06.2022
Španac ne razmišlja o rivalima. Rafael Nadal je nedavno stigao do 14. pehara na Rolan Garosu, čime je povećao rekord na tom turniru, a ujedno obezbedio i 22. grend slem titulu u karijeri, te pobegao za dve Novaku Đokoviću i Rodžeru Federeru. Ipak… »
"Iskreno, baš me briga ako Đoković to uradi!" Nadal poručio: Ja nisam opsednut, jedan rekord ne mogu da obore!

"Iskreno, baš me briga ako Đoković to uradi!" Nadal poručio: Ja nisam opsednut, jedan rekord ne mogu da obore!

Mondo 07.06.2022
Nadal veruje u sebe, čak iako rekord o grend slem titulama ne bude njegov. Nadal veruje u sebe, čak iako rekord o grend slem titulama ne bude njegov. Rafael Nadal dobio je važan argument u trci za najboljeg tenisera svih vremena pošto je osvojio 22… »
„Baš me briga šta će Novak uraditi“: Nadal odgovorio na pitanje o Đokoviću

„Baš me briga šta će Novak uraditi“: Nadal odgovorio na pitanje o Đokoviću

Nova 07.06.2022
Španac ne haje ako ga prestgnu. Rafael Nadal nastavio je da pomera granice i svojom 14. titulom na Rolan Garosu samo još viđe povećao rekord u Parizu. On je ujedno došao do 22. grend slem titule čime je pobegao Novaku Đokoviću i Rodžeru Federeru… »
Nadale, kakve igre To igraš? "Ne zanima me hoće li Đoković imati više grend slem titula"

Nadale, kakve igre To igraš? "Ne zanima me hoće li Đoković imati više grend slem titula"

Večernje novosti 06.06.2022
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal osvojio je 14. put Rolan Garos, a u opširnom intervjuu govorio je o planovima. FOTO: AP Španac je nakon trofeja osvojenog u Parizu govorio za "Si-En-En". - Oduvek sam sebe smatrao normalnim likom, tako da ako sam ja to… »

Vesti dana »