Povezane vesti

Vera Čukić: Posle deset godina neigranja, podsetili ste me na srećne dane

Vera Čukić: Posle deset godina neigranja, podsetili ste me na srećne dane

N1 Info 07.06.2022
Dan Jugoslovenske kinoteke svečano je obeležen sinoć uručivanjem nagrada Zlatni pečat, koje su ove godine dobili dramska umetnica Vera Čukić i direktor fotografije Predrag Pega Popović, kao i otvaranjem 24. Festivala nitratnog filma. Pozdravljena… »
Posle 10 godina neigranja nagrada Veri Čukić

Posle 10 godina neigranja nagrada Veri Čukić

Nova 07.06.2022
Jugoslovenska kinoteka sinoć je uručila nagrade "Zlatni pečat" glumici Veri Čukić i direktoru fotografije Predragu Pegi Popoviću. Na svečanosti povodom Dana Kinoteke u njenom sedištu otvoren je i 24. Festival nitratnog fima koji će trajati do 16… »
Zlatni pečat Jugoslovenske kinoteke svečano uručen Veri Čukić i Predragu Popoviću

Zlatni pečat Jugoslovenske kinoteke svečano uručen Veri Čukić i Predragu Popoviću

Danas 07.06.2022
„Ovo je divna nagrada, jer ona u meni budi mnoga sećanja i sentimentalno me jako potresa, izjavila je legendarna glumica na ceremoniji na kojoj je sinoć svečano obeležen Dan Jugoslovenske kinoteke, 6. jun, i otvoren 24. Festival nitratnog filma Dan… »
Nagrade za čukićevu i popovića: Na svečanosti u Jugoslovenskoj kinoteci uručeno priznanje "Zlatni pečat"

Nagrade za čukićevu i popovića: Na svečanosti u Jugoslovenskoj kinoteci uručeno priznanje "Zlatni pečat"

Večernje novosti 07.06.2022
JUGOSLOVENSKA kinoteka sinoć je uručila nagradu "Zlatni pečat" glumici Veri Čukić i direktoru fotografije Predragu Pegi Popoviću. Foto: Tanjug Na svečanosti koja je organizovana povodom 73. rođendana ove ustanove, u njenom sedištu otvoren je i… »

Vesti dana »