Povezane vesti

"Ništa nisam znao, saznao sam u subotu": Dekan Arhitektonskog fakulteta o optužbama studentkinja: Razgovarao sam sa pomenutim…

"Ništa nisam znao, saznao sam u subotu": Dekan Arhitektonskog fakulteta o optužbama studentkinja: Razgovarao sam sa pomenutim…

Blic 07.06.2022
Povodom serije anonimnih ispovesti studenata Arhitektonskog fakulteta u Beogradu, u kojima se priča o seksualnom uznemiravanju od strane određenih predavača dekan fakulteta Vladimir Lojanica prvi put u javnosti kaže da nije znao za ove optužbe. - Ja… »
Ekskluzivno: Dekan Arhitektonskog na Nova S o suspenziji docenta-manijaka

Ekskluzivno: Dekan Arhitektonskog na Nova S o suspenziji docenta-manijaka

Nova 07.06.2022
Povodom prijava za seksualno zlostavljanje studentkinja na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu, dekan Vladimir Lojanica rekao je za "Probudi se" na televiziji Nova S da se očekuje da uskoro policijski organi istraže ceo slučaj. Tek tada uprava… »
Dekan Arhitektonskog fakulteta oglasio se povodom priča o seksualnom uznemiravanju: Stigla je i prva prijava

Dekan Arhitektonskog fakulteta oglasio se povodom priča o seksualnom uznemiravanju: Stigla je i prva prijava

Telegraf 07.06.2022
"Mi imamo pravni osnov da po pravilniku za seksualno uznemiravanje koji postoji na fakultetu otpočnemo proceduru" Dekan Arhitektonskog fakulteta, Vladimir Lojanica, rekao je šta će ova ustanova da uradi povodom optužbi o seksualnom uznemiravanju… »

Vesti dana »