Povezane vesti

Kurir u posedu prepiske Dušice Grabović i zadrugarke! Dija sve slagala po ulasku u rijaliti, prevarila pevačicu za ogroman…

Kurir u posedu prepiske Dušice Grabović i zadrugarke! Dija sve slagala po ulasku u rijaliti, prevarila pevačicu za ogroman…

Kurir 07.06.2022
Zadrugarka Dija Kostić je nedavno ušla u rijaliti, a sada ju je pevačica Dušica Grabović raskrinkala. Naime, Dia je prilikom ulaska u rijaliti rekla da je na njoj "sve kupljeno", a zapravo - nije. Zadrugarka je dobila od Dušice Grabović haljinu… »
Naplatiću joj 1.000 € jer nije rekla da sam je obukla! Dušica Grabović besna na zadrugarku: Meni je to strašno!

Naplatiću joj 1.000 € jer nije rekla da sam je obukla! Dušica Grabović besna na zadrugarku: Meni je to strašno!

Mondo 07.06.2022
Pevačica Dušica Grabović kometarisala je učesnike Zadruge, a posebno je imala šta da kaže za Diju Kostić. Pevačica Dušica Grabović kometarisala je učesnike Zadruge, a posebno je imala šta da kaže za Diju Kostić. Dušica Grabović koja je… »
"Uzeću joj: 1.000 evra" Dušica Grabović kivna na zadrugarku, jedva čeka da se obračunaju: Nije ispoštovala dogovor

"Uzeću joj: 1.000 evra" Dušica Grabović kivna na zadrugarku, jedva čeka da se obračunaju: Nije ispoštovala dogovor

Blic 07.06.2022
Pevačica Dušica Grabović komentarisala je rijaliti učesnike. Najviše pažnje dala je Diji Kostić za koju Dušica kaže da će se sa njom obračunati odmah po njenom izlasku. - Moram da kažem nešto što me je najviše povredilo i pogodilo. Devojka… »

Vesti dana »