Povezane vesti

Medvedev: “Oni su gadovi i izrodi, dok sam živ, učiniću sve da nestanu”

Medvedev: “Oni su gadovi i izrodi, dok sam živ, učiniću sve da nestanu”

Vesti online 07.06.2022
Dmitrij Medvedev, zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije, jutros je na “Telegramu” objavio post. “Često me pitaju zašto su moje objave u Telegramu tako grube. Odgovor je da ih mrzim. Oni su gadovi i izrodi. Oni žele smrt za nas, Rusiju. I… »
Medvedev: Mrzim ih, oni su kopilad i ološ, činiću sve što mogu da nestanu

Medvedev: Mrzim ih, oni su kopilad i ološ, činiću sve što mogu da nestanu

Radio 021 07.06.2022
Jedan od najbližih saradnika ruskog predsednika, Dmitrij Medvedev, oštro je danas kritikovao protivnike Moskve. To je učinio neobično grubim jezikom, odražavajući sve veće tenzije između Rusije i Zapada u vreme rata u Ukrajini. "Mrzim ih. Oni su… »
Medvedev o „neprijateljima Moskve“: Mrzim ih, oni su kopilad i ološ

Medvedev o „neprijateljima Moskve“: Mrzim ih, oni su kopilad i ološ

N1 Info 07.06.2022
Jedan od najbližih saradnika ruskog predsednika Dmitrij Medvedev, oštro je kritikovao protivnike Moskve i to neobično grubim jezikom, odražavajući sve veće tenzije između Rusije i Zapada u vreme rata u Ukrajini. „Mrzim ih. Oni su kopilad i ološ… »
Najžešća izjava medvedeva ikada: Mrzim ih! Oni su šljam i izrodi!

Najžešća izjava medvedeva ikada: Mrzim ih! Oni su šljam i izrodi!

Pravda 07.06.2022
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev objasnio je grubost svoje retorike u Telegram kanalu mržnjom prema onima koji žele da unište Rusiju. '’Ljudi me često pitaju zašto su moje objave na Telegramu tako grube. Odgovor je da… »
„Mrzim ih, učiniću sve da nestanu“: Najstrašnija pretnja Medvedeva do sad

„Mrzim ih, učiniću sve da nestanu“: Najstrašnija pretnja Medvedeva do sad

Nova 07.06.2022
Dmitrij Medvedev, dugogodišnji saveznik ruskog predsednika Vladimira Putina i aktuelni zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije ponovo je uputio oštru pretnju preko društvenih mreža. Iako nije nikoga direktno pomenuo, nagađa se da li je ova… »

Vesti dana »