Povezane vesti

Edita mora pod nož: Pevačica otkrila šta operiše pored glasnih žica

Edita mora pod nož: Pevačica otkrila šta operiše pored glasnih žica

Nova 07.06.2022
Otkrila koje intervencije će imati. Pevačica Edita Aradinović nedavno je rekla da se na neko vreme povlači iz javnosti, budući da mora da operiše glasne žice. Ona je sada otkrila da to nije jedina intervencija koju će imati. "Malo me hvata 'prpa'… »
Pevačica mora na dve operacije: Edita priznala koji još problem ima, pa će morati u bolnicu

Pevačica mora na dve operacije: Edita priznala koji još problem ima, pa će morati u bolnicu

Večernje novosti 07.06.2022
PEVAČICA Edita Aradinović nedavno je obelodanila da se na neodređeni vremenski period povlači iz javnosti zbog operacije glasnih žica. Foto: Instagram Ipak, sada je otkrila da to neće biti jedina operacija koju će imati u narednom periodu. - Malo… »
Edita mora na dve operacije! Pokidala trending, zauzela prvo mesto i otkazala nastupe do daljnjeg - "Hvata me prpa"

Edita mora na dve operacije! Pokidala trending, zauzela prvo mesto i otkazala nastupe do daljnjeg - "Hvata me prpa"

Mondo 07.06.2022
Pevačica Edita Aradinović nakon što je rekla da mora da ide na operaciju glasnih žica, otkrila je da mora da ide i na još jednu. Pevačica Edita Aradinović nakon što je rekla da mora da ide na operaciju glasnih žica, otkrila je da mora da ide i na… »

Vesti dana »