Povezane vesti

Jovana Jeremić: Pali me da šaljem perverzne poruke partneru

Jovana Jeremić: Pali me da šaljem perverzne poruke partneru

Nova 07.06.2022
Voditeljka šokirala izjavama o svojoj intimi. Voditeljka Jovana Jeremić svojim ponašanjem redovno šokira, a sada je bez ustručavanja odgovorila na provokativno pitanje. Naime, ona je otkrila koliko je perverzna i šta je pali. "Da, ja sam zdravo… »
Zdravo sam perverzna: Jovana Jeremić stalno priča šta očekuje od muškarca, a evo šta ona zna u krevetu! Sa njom nema…

Zdravo sam perverzna: Jovana Jeremić stalno priča šta očekuje od muškarca, a evo šta ona zna u krevetu! Sa njom nema…

Kurir 07.06.2022
Voditeljka Jovana Jeremić stvarno zna da zaintrigira kada je reč o njenom privatnom životu. Jovana često otkriva šta voli kod muškaraca, a ovaj put je sebe stavila u prvi plan. Voditeljku su pitali šta voli od "aktivnosti" u krevetu i ona je kao iz… »
Pali me Da mu bezobrazno pričam tokom intimnog čina! Jovana Jeremić otkrila detalje iz kreveta - "Zdravo sam perverzna"

Pali me Da mu bezobrazno pričam tokom intimnog čina! Jovana Jeremić otkrila detalje iz kreveta - "Zdravo sam perverzna"

Mondo 07.06.2022
Voditeljka Jovana Jeremić poznata je po svom britkom jeziku i tome da uvek iskreno odgovori na svako pitanje ma koje vrste bilo, a tako je bilo i sada. Voditeljka Jovana Jeremić poznata je po svom britkom jeziku i tome da uvek iskreno odgovori na svako… »

Vesti dana »