Povezane vesti
POVRATAK "NEPOBEDIVIH": Invictus challenge by Mozzart 11. juna na Štrandu
Moj Novi Sad 07.06.2022
Nakon "osvajanja" Petrovaradinske tvrđave "Nepobedivi" dolaze i na Štrand gde će se desiti prava Survivor priča! Oni su se već uverili da su prepreke samo u glavi, a da je ekološka svest ta snaga koja pomera granice sopstvenih mogućnosti. Više stotina… »
Povratak "Nepobedivih" - Invictus Challenge by Mozzart 11. juna na Štrandu
Radio 021 07.06.2022
Nakon "osvajanja" Petrovaradinske tvrđave "Nepobedivi" dolaze i na Štrand gde će se desiti prava Survivor priča. Oni su se već uverili da su prepreke samo u glavi, a da je ekološka svest ta snaga koja pomera granice sopstvenih mogućnosti. Više stotina… »
Povratak “Nepobedivih” – INVICTUS CHALLENGE BY MOZZART 11. juna na Štrandu
Dnevnik 07.06.2022
Nakon „osvajanja“ Petrovaradinske tvrđave „Nepobedivi“ dolaze i na Štrand gde će se desiti prava Survivor priča! Oni su se već uverili da su prepreke samo u glavi, a da je ekološka svest ta snaga koja pomera granice sopstvenih mogućnosti. Više stotina… »
Vesti dana »
Situacija u Grebencu pod kontrolom, borba u peščari i dalje traje
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 97 povezanih
Vučić: Parlamentarni izbori 18. ili 25. oktobra, očekujem odgovor Rutea u narednim danima
Euronews pre 39 minutajoš 37 povezanih
Minimalna cena rada u Srbiji 2027. godine 405 dinara po satu, oko 70.000 mesečno
RTV pre 5 satijoš 32 povezane





