Povezane vesti

Preživela erupciju vulkana, ali ostala bez najmilijih: Žena Hrabrost skinula masku sa lica nakon dve godine i pokazala pravo…

Preživela erupciju vulkana, ali ostala bez najmilijih: Žena Hrabrost skinula masku sa lica nakon dve godine i pokazala pravo…

Kurir 07.06.2022
Žena koju zovu "lice hrabrosti", Stefani Brovit (Stephanie Browitt), jedina preživela u eksploziji vulkana u kojoj su poginuli njen tata i sestra, skinula je masku 30 meseci nakon što je zadobila užasne opekotine na 70 odsto tela. Dve i po godine… »
Preživela je erupciju vulkana i prvi put pokazala svoje lice bez zavoja: "Osetila sam kako mi se lice topi, mislila sam da ću…

Preživela je erupciju vulkana i prvi put pokazala svoje lice bez zavoja: "Osetila sam kako mi se lice topi, mislila sam da ću…

Blic 07.06.2022
Stefani Brovit (26) je 2019. godine bila je jedna od pedesetak turista na Belom ostrvu na Novom Zelandu kada je vulkan eruptirao. Na tom putovanju izgubila je oca i sestru i zadobila teške opekotine na 70 posto svog tela, a zastrašujuće iskustvo koje… »

Vesti dana »