Повезане вести
Ноћ у Београду: Оборен дечак на бициклу, у Јакову избоден мушкарац
Еуроневс 08.06.2022
У Јакову је ноћас у породичном окршају ножем повређен старији мушкарац, а у саобраћајним незгодама повређени су дечак и једна жена, речено је у Хитној помоћи. Синоћ је на Угриновачком путу у 20.08 часова оборен 12. годишњи дечак… »
Кривична пријава против малолетника који је покосио дечака у Земуну
Нова 08.06.2022
Припадници саобраћајне полиције у Београду поднеће кривичну пријаву против шеснаестогодишњака због постојања основа сумње да је извршио кривична дела угрожавање јавног саобраћаја и непружање помоћи лицу повређеном у… »
Тинејџер очевом "хондом" бежао од полиције, па ударио дете на бициклу: Ево шта је рекао у тужилаштву
Телеграф 08.06.2022
- С. Ђ. је млађи малолетник који није имао возачку дозволу, а аутомобил није био регистрован. Против њега биће поднета кривична пријава надлежном тужилаштву у редовном поступку због Угрожавања јавног саобраћаја- каже наш… »
Породични окршај у Јакову, севнуо ноћ: Деда пребачен у болницу
Телеграф 08.06.2022
Све се десило у Балканској улици. У Јакову је ноћас у породичном окршају ножем повређен старији мушкарац. Као је Тањугу речено у Хитној помоћи, све се десло у Балканској улици, када је дошло до породичне свађе у којој је… »
Украо кола од оца, па ударио дете (13) на бициклу и побегао: Несрећа на Алтини, малолетни возач након удеса смислио план како…
Блиц 07.06.2022
Дете (13) је повређено у несрећи која се пре 20 часова догодила на Алтини. Наиме, возач "хонде" на Алтини ударио је тринаестогодишње дете које је возило бицикл и побегао је са места несреће. Бежање са места непружање помоћи… »
Вести дана »
Ухапшен мушкарац који је камионом изазвао тешку саобраћајну несрећу
Бета пре 25 минутајош 31 повезана
Мигрант погинуо у превртању чамца код Славонског Брода, више повређених
Бета пре 55 минутајош 26 повезаних
Усвојена резолуција УН о Чернобиљу, Америка гласала против! Мења се име нуклеарке и уводе нове мере, Вашингтон стао уз Русију!
Курир пре 2 сатајош 25 повезаних
Најновији подаци: 100.000 поднетих захтева за легализацију објеката, 48 одсто куће
Курир пре 25 минутајош 20 повезаних





