Povezane vesti

Nadal: Novak može da obori moj rekord, nema fizičkih problema

Nadal: Novak može da obori moj rekord, nema fizičkih problema

Nova 08.06.2022
Španski teniser smatra da je Đoković u najboljoj poziciji da ga prestigne. Rafael Nadal je osvojio 22. Grend slem titulu na Rolan Garosu, pobedom protiv Norvežanina Kaspera Ruda rezultatom 3:0, po setovima 6:3, 6:3, 6:0. „Sve može da se desi. Jasno… »
"Mislio sam da će Novak imati najviše slemova": Legendarni Mekinro vidi Nadala ispred Đokovića na Vimbldonu

"Mislio sam da će Novak imati najviše slemova": Legendarni Mekinro vidi Nadala ispred Đokovića na Vimbldonu

Večernje novosti 08.06.2022
OVE godine, Rafael Nadal je već osvojio Australijan open i Rolan Garos, čime je svoj broj grend slem titula podigao na 22, prema čemu je ispred Rodžera Federera (20) i našeg Novaka Đokovića (20). FOTO: AP Nekadašnji broj jedan na svetu i osvajač… »
Nadal: Ðoković je favorit da osvoji najviše grend slemova

Nadal: Ðoković je favorit da osvoji najviše grend slemova

Vesti online 08.06.2022
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je danas za oficijelni sajt ATP da je Novak Ðoković glavni favorit da postane rekorder po broju grend slem trofeja. Nadal je nedavno osvojio 14. Rolan Garos čime je došao do 22. grend slem titule u karijeri, pa… »
„Novak mora da osvoji Vimbldon, ko zna hoće li moći na USO“

„Novak mora da osvoji Vimbldon, ko zna hoće li moći na USO“

Sport klub 08.06.2022
Nekadašnji prvi teniser sveta u dublu Maheš Bupati ne otpisuje Novaka Đokovića, ali kaže da je Rafael Nadal prvi u trci za najvećeg svih vremena. Španac sada ima dve grend slem titule više od Đokovića i Federera – ukupno 22, posle trofeja na… »
Nadal: Novak nema fizičkih problema, može da me prestigne

Nadal: Novak nema fizičkih problema, može da me prestigne

Sport klub 08.06.2022
Rafael Nadal kaže da je Novak Đoković u najboljoj poziciji da potencijalno obori rekord po broju grend slem titula. Nadal je u nedelju osvojio 22. najveći trofej i sada ima po dva više od Novaka Đokovića i Rodžera Federera. „Sve može da se… »
Nadal ne može da hoda 48 sati posle Rolan garosa!? Trčao neumorno, primao injekcije, osvojio titulu i sad je na štakama!

Nadal ne može da hoda 48 sati posle Rolan garosa!? Trčao neumorno, primao injekcije, osvojio titulu i sad je na štakama!

Mondo 08.06.2022
Rafael Nadal se podvrgao novom tretmanu kako bi spasao karijeru, samo dva dana pošto je osvojio trofej na Rolan Garosu. Rafael Nadal se podvrgao novom tretmanu kako bi spasao karijeru, samo dva dana pošto je osvojio trofej na Rolan Garosu. Rafael Nadal… »
Da mi radimo što i Nadal - rekli bi da smo dopingovani! Poznati sportista "opleo" po Rafi zbog injekcija koje prima

Da mi radimo što i Nadal - rekli bi da smo dopingovani! Poznati sportista "opleo" po Rafi zbog injekcija koje prima

Mondo 08.06.2022
Poznati biciklista govorio je o tretanu Rafaela Nadala za koji smatra da bi u njegovom sportu bio označen kao dopingovanje. Poznati biciklista govorio je o tretanu Rafaela Nadala za koji smatra da bi u njegovom sportu bio označen kao dopingovanje… »

Vesti dana »