Povezane vesti

Uznemirujući mejl stigao na adrese više beogradskih škola

Uznemirujući mejl stigao na adrese više beogradskih škola

Moj Novi Sad 08.06.2022
Nove dojave o bombama počele su da stižu u ranim jutarnjim časovima, a mejl sa istom sadržinom stigao je na adrese više različitih škola. Kako saznaje "Danas", dojavu o postavljenoj eksplozivnoj napravi dobilo je više osnovnih i srednjih škola… »
Vesić: Dojave o bombama deo specijalnog rata protiv Srbije

Vesić: Dojave o bombama deo specijalnog rata protiv Srbije

Danas 08.06.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je danas da su 174 osnovne škole na teritoriji grada, 97 srednjih škola, 78 isturenih odeljenja i 42 specijalne škole danas primile anonimne dojave o postavljenim eksplozivnim napravama. Policija je… »
Nove dojave o bombama, primilo ih skoro 400 škola! Vesić: Ovo je deo specijalnog rata, ekstremisti bi da zaustave Beograd!

Nove dojave o bombama, primilo ih skoro 400 škola! Vesić: Ovo je deo specijalnog rata, ekstremisti bi da zaustave Beograd!

Kurir 08.06.2022
Povodom dojava o postavljenim bombama u beogradskim školama oglasio se zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić. - Prema informacijama kojima raspolaže Gradski štab za vanredne situacije, primljene su anonimne dojave da su postavljene eksplozivne… »
Ministarstvo prosvete: Dojave o postavljenim bombama u više od 200 škola

Ministarstvo prosvete: Dojave o postavljenim bombama u više od 200 škola

Nova 08.06.2022
Dojave o podmetnutoj eksplozivnoj napravi, prema trenutnim informacijama iz Školske uprave Beograd, stigle su na imejl adrese 148 osnovnih i 66 srednjih škola u Beogradu. Prema ranije utvrđenoj proceduri, objekti su evakuisani, a učenici će biti… »
„Ja nemam budućnost, imam oružje“: Uznemirujući mejl stigao na adrese više škola u Beogradu

„Ja nemam budućnost, imam oružje“: Uznemirujući mejl stigao na adrese više škola u Beogradu

Danas 08.06.2022
Nove dojave o bombama počele su da stižu u ranim jutarnjim časovima, a mejl sa istom sadržinom stigao je na adrese više različitih škola, saznaje „Danas“. „Ne mogu u potpunosti da razumem šta me tera da napišem ovo pismo. Ovo će možda… »
„Ja nemam budućnost, imam oružje“: Jeziv mejl stigao na adrese škola u Beogradu

„Ja nemam budućnost, imam oružje“: Jeziv mejl stigao na adrese škola u Beogradu

Nova 08.06.2022
Nove dojave o bombama počele su da stižu u ranim jutarnjim časovima, a mejl sa istom sadržinom stigao je na adrese više različitih škola, saznaje "Danas". „Ne mogu u potpunosti da razumem šta me tera da napišem ovo pismo. Ovo će možda biti… »

Vesti dana »