Povezane vesti

Epilog dugogodišnje lozničke drame: Osuđen lekar na tri godine zatvora zbog smrti dečaka posle preloma ruke

Epilog dugogodišnje lozničke drame: Osuđen lekar na tri godine zatvora zbog smrti dečaka posle preloma ruke

Danas 08.06.2022
Slučaj smrti dečaka Radenka Nikodinovića (8) iz sela Kozjak, kod Loznice, koji je godinama privlačio pažnju javnosti, dobio je svoj epilog, a doktor Dobrivoje Bojanić, ortoped iz Opšte bolnice u Loznici, osuđen je u Šapcu nepravosnažno na tri… »
„Za kakve gluposti ljudi idu tri godine u zatvor, a on je dobio toliko za smrt moga deteta“: Ispovest oca preminulog…

„Za kakve gluposti ljudi idu tri godine u zatvor, a on je dobio toliko za smrt moga deteta“: Ispovest oca preminulog…

Danas 08.06.2022
Veće Osnovnog suda u Šapcu sudije Tatjane Ilić osudilo je dr Dobrivoja Bojanića, ortopeda iz Loznice, na tri godine zatvora i pet godina zabrane bavljenja lekarskim poslom zbog smrti dečaka Radenka Nikodinovića (8) iz sela Kozjak, kod Loznice 2016… »
Dr Bojanić ide u zatvor zbog smrti malog Radenka, ostaje bez licence: Ipak će moći da leči pacijente kad izađe

Dr Bojanić ide u zatvor zbog smrti malog Radenka, ostaje bez licence: Ipak će moći da leči pacijente kad izađe

Telegraf 08.06.2022
On je osuđen nepravosnažo na 3 godine zatvora i dobio je zabranu bavljenja lekarskim poslom 5 godina. Doktor Dobrivoje Bojanić, ortoped iz Opšte bolnice u Loznici, gde je godinama bio načelnik Ortopedskog odeljenja, koji je juče osuđen… »
Snimak Radenkovog oca koji je potresao celu Srbiju: U kućici na groblju i danas čuva sve dečakove igračke

Snimak Radenkovog oca koji je potresao celu Srbiju: U kućici na groblju i danas čuva sve dečakove igračke

Telegraf 08.06.2022
Milan svakog dana odlazi na grob svog deteta i sređuje ga. Tamo mu je napravio kućicu u kojoj su sve Radenkove stvari i igračke. U sobi dečaka ostalo ih je tek nekoliko. Preslatki Radenko Nikodinović (8) iz Kozjaka kod Loznice danas bi bio dečačić… »
Otac Radenka očajan posle presude doktoru za smrt: Bio sam na ivici infarkta

Otac Radenka očajan posle presude doktoru za smrt: Bio sam na ivici infarkta

Nova 08.06.2022
"Ne mogu i dalje da dođem sebi", izjavio je Milan Nikodinović, otac dečaka Radenka (8) iz sela Kozjaka, kod Loznice koji je preminuo od sepse 2016. godine, nakon današnjeg izricanja presude lozničkom lekaru dr Dobrivoju Bojaniću. Dr Dobrivoje… »
Osuđen loznički lekar, ide u zatvor zbog smrti malog Radenka! Oglasio se otac dečaka: "Bio sam na ivici infarkta"

Osuđen loznički lekar, ide u zatvor zbog smrti malog Radenka! Oglasio se otac dečaka: "Bio sam na ivici infarkta"

Mondo 08.06.2022
Loznički lekar, Dobrivoje Bojanić, nepravosnažno je osuđen na tri godine zatvora i dobio je zabranu pet godina bavljenja lekarskim poslom u postupku koji se vodio protiv njega zbog smrti dečaka Radenka Nikodinovića (8) iz Loznice. Loznički lekar… »
Doktor osuđen na 3 godine zbog smrti malog Radenka: Otac dečaka van sebe: "Bio sam na ivici šloga dok sam slušao reči…

Doktor osuđen na 3 godine zbog smrti malog Radenka: Otac dečaka van sebe: "Bio sam na ivici šloga dok sam slušao reči…

Blic 08.06.2022
Dr Dobrivoje Bojanić, ortoped iz Opšte bolnice u Loznici, gde je godinama bio načelnik Ortopedskog odeljenja, osuđen je u Šapcu nepravosnažno na tri godine zatvora i dobio je zabranu pet godina bavljenja lekarskim poslom. Veće Osnovnog suda u… »
Loznički lekar osuđen zbog smrti dečaka Radenka: Poznato koliko će u zatvor

Loznički lekar osuđen zbog smrti dečaka Radenka: Poznato koliko će u zatvor

Telegraf 08.06.2022
Dva lekara iz Beograda, koji su bili optuženi u ovom predmetu, su oslobođeni. Veće Osnovnog suda u Šapcu sudije Tatjane Ilić, donelo je presudu u predmetu koji se vodi zbog smrti dečaka Radenka Nikodinovića (8) iz sela Kozjaka, kod Loznice. Dr… »
Otac Radenka očajan posle presude doktoru za smrt dečaka: Bio sam na ivici infarkta i šloga, ne može biti teže

Otac Radenka očajan posle presude doktoru za smrt dečaka: Bio sam na ivici infarkta i šloga, ne može biti teže

Telegraf 08.06.2022
Razumem da se neko brani, ali ne tako da izmišlja i nanosi novi bol nama koji nikada ne možemo da prežalimo našeg Radenka. - Ne mogu i dalje da dođem sebi - izjavio je Milan Nikodinović, otac dečaka Radenka (8) iz sela Kozjaka, kod Loznice koji je… »
Radenko (8) pao sa tobogana, pa umro zbog ruke u gipsu. Doktor osuđen na 3 godine. Otac dečaka: Sve je lagao

Radenko (8) pao sa tobogana, pa umro zbog ruke u gipsu. Doktor osuđen na 3 godine. Otac dečaka: Sve je lagao

Telegraf 08.06.2022
Radenku je ruka istrulila u gipsu. Milan Nikodinović, otac pokojnog dečaka Radenka Nikodinovića (8) iz Loznice ne oseća se dobro ni dan nakon presude doktoru Dobrivoju Bojaniću. On je osuđen nepravosnažno na tri godine zatvora i dobio je zabranu… »

Vesti dana »