Povezane vesti

Evo koje ulice i leskovačka sela sutra neće imati struju

Evo koje ulice i leskovačka sela sutra neće imati struju

Jugmedia 08.06.2022
Od 9 do 14 sati u četvrtak će bez struje biti sela Božica, Klisura, Donji Topli Do, Vlasina Stojkovićeva, Vlasina Okruglica i Vlasina Rid, saopštila je Elektrodistribucija Leskovac. Bez struje će sutra biti i sledeće ulice u Leskovcu: Devet… »
Veče zavičajne nostalgije u četvrtak u Vlasotincu

Veče zavičajne nostalgije u četvrtak u Vlasotincu

Jugmedia 08.06.2022
Narodna biblioteka „Desanka Maksimović“ iz Vlasotinca u vili Gunjetinac organizuje “Veče zavičajne nostalgije”, pod nazivom “Ne se znaje, Zare igra”, u četvrtak od 21 sat. Ovo veče biće posvećeno sećanju na muziku “Vlasinu” i… »
Udruženje “Govori glasno” sprovodi projekat “Mogu i ja”

Udruženje “Govori glasno” sprovodi projekat “Mogu i ja”

Jugmedia 08.06.2022
Aktivisti vranjskog Udruženja “Govori glasno” tokom juna meseca nastaviće sa sprovođenjem projekta pod nazivom “Mogu i ja” koji je odobren od Ministarstva za rad, boračka i socijalna pitanja, a koji se sprovodi preko programskih aktivnosti… »
Godišnji koncert učenika Muzičke škole danas u Medveđi

Godišnji koncert učenika Muzičke škole danas u Medveđi

Jugmedia 08.06.2022
Učenici Muzičke škole “Stanislav Binički” izdvojenog odeljenja u Medveđi, danas će sa početkom u 17 časova održati koncert. Godišnji koncert održaće se u foajeu Kulturnog centra Medveđe. Podelite: Tweet Telegram WhatsApp Email Pratite… »
U jednom danu u Leskovcu rođene četiri bebe

U jednom danu u Leskovcu rođene četiri bebe

Jugmedia 08.06.2022
U porodilištu Opšte bolnice Leskovac u poslednja 24 časa rođene su četiri bebe: tri devojčice i dečak, saopšteno je na zvaničnom sajtu grada Leskovca. Međutim, u hitnoj službi leskovačkog Doma zdravlja i prethodne noći bilo je dosta… »

Vesti dana »