Povezane vesti
Da li je mitu o NATO-u došao kraj, i šta Turska od njega želi?
Danas 08.06.2022
Jedan od razloga za invaziju Rusije na Ukrajinu, a najvažniji od svega, bili su pokušaji Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji i Severnoatlantskom savezu. Pokušaj nije došao samo iz Ukrajine, već i iz NATO-a, a cilj mu je bio da se od odbrane Ukrajine… »
Kraj mita o NATO-u?
Vesti online 08.06.2022
Kao jedan od navodnih razloga specijalne vojne operacije Ruske federacije u Ukrajini bio je pokušaj Ukrajine da se pridružu EU i NATO. Taj pokušaj nije došao samo iz Ukrajine, već i iz NATO-a, a cilj mu je bio da se sa odbrane Ukrajine pređe na… »
Šta Turska želi od NATO-a?
Al Jazeera 08.06.2022
Osim što iznosi kritike da je Sjevernoatlantski savez izgubio sve funkcije, Ankara razotkriva i kontradiktornosti, nedosljednosti i nedostatke Alijanse. Jedan od povoda za rusku invaziju na Ukrajinu, i najvažniji od svih, bili su pokušaji Ukrajine da se… »
Vesti dana »
(Video) „Zašto malene Eme više nema?“ Tužna slika ispred čačanske bolnice okupili se porodica, prijatelji i građani
Dnevnik pre 7 minutajoš 30 povezanih
Tužioci: Dokazali smo da su Tači i saoptuženi imali i sproveli zločinačku nameru
Beta pre 2 satajoš 42 povezane
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1 kod Pionirskog parka
Insajder pre 4 satijoš 8 povezanih
Svoj na svome: U Nišu podneto 45.000 zahteva za upis prava svojine
Gradski portal 018 pre 2 satajoš 82 povezane




