Повезане вести

Нови скандал у БиХ: Игокеа пехар и медаље добија поштом!?

Нови скандал у БиХ: Игокеа пехар и медаље добија поштом!?

Спортски журнал 08.06.2022
Синиша Ковачевић, генерални секретар Игокее, истиче да је директни кривац за бруку Амер Чолан. Скандали ових дана потресају КС БиХ на свим нивоима. Оставке селектора и председника, само су наставак бруке у финалу плеј-офа кад… »
Игокеа пехар и медаље добија поштом

Игокеа пехар и медаље добија поштом

Дневник 08.06.2022
АЛЕКСАНДРОВАЦ, БиХ: Кошаркашком шампиону Босне и Херцеговине Игокеи из Александровца освојени трофеј и медаље биће додељени поштом. За све је, према речима тим менаџера Игокее Синише Ковачевића, "крив" генерални… »
Нереална сцена у бих: Кошаркаши Игокее освојили титулу, пехар ће им бити послат поштом

Нереална сцена у бих: Кошаркаши Игокее освојили титулу, пехар ће им бити послат поштом

Вечерње новости 08.06.2022
ИГОКЕА је постала шампион Босне и Херцеговине. Кошаркашки клуб из Лакташа је у последњем колу победом над тузланском Слободом (80:53) обезбедио пехар, али његова додела је у најмању руку чудна. ФОТО; КК Игокеа/АБА… »
Невероватно: КС БиХ шаље Игокеи пехар и медаље поштом

Невероватно: КС БиХ шаље Игокеи пехар и медаље поштом

Спорт клуб 08.06.2022
Мирза Телетовић је поднео оставку на место председника Кошаркашког савеза Босне и Херцеговине, Ведран Боснић оставку на место селектора мушке сениорске репрезентације, а каква је генерална ситуација у Савезу, најбоље… »
Хаос у регионалној кошарци, легенда одлази из савеза: Не могу сам против свих, руке су ми биле везане!

Хаос у регионалној кошарци, легенда одлази из савеза: Не могу сам против свих, руке су ми биле везане!

Хот спорт 08.06.2022
Деловало је да ради одличан посао. Легендарни босанскохерцеговачки кошаркаш Мирза Телетовић, одлучио је да поднесе оставку на место председника КС те државе. Огромна размимоилажења са сарадницима, очигледно су пресудила… »
Хаос у КС БиХ: Оставке селектора и председника

Хаос у КС БиХ: Оставке селектора и председника

Спортски журнал 08.06.2022
Ведран Боснић преко адвоката затражио раскид уговора, пар часова касније демисионирао и Мирза Телетовић. Ведран Боснић, селектор кошаркашке репрезентације Босне и Херцеговине поднео је оставку на место тренера… »
Боснић дао оставку, Савез шокиран

Боснић дао оставку, Савез шокиран

Данас 08.06.2022
Најбољи кошаркаши Босне и Херцеговине неочекивано остали без селектора. После четири године мандата, Ведран Боснић ставио је тачку на свој ангажман у националном тиму, објаснивши то проблемима са испуњавањем уговорних… »
"Не могу сам против свих" Мирза Телетовић разочаран, повукао се са места председника

"Не могу сам против свих" Мирза Телетовић разочаран, повукао се са места председника

Вечерње новости 08.06.2022
ПРЕДСЕДНИК Кошаркашког савеза Босне и Херцеговине Мирза Телетовић поднео је данас оставку и огласио се саопштењем. Фото: Принтсцреен / Иоутубе / ДовнТоБуцк Хигхлигхтс Бивши НБА кошаркаш образложио је разлоге због којих се… »
Шок за БИХ, Ведран Боснић поднео оставку

Шок за БИХ, Ведран Боснић поднео оставку

Спорт клуб 08.06.2022
Ведран Боснић одлучио је да поднесе оставку на место селектора кошаркашке репрезентације Босне и Херцеговине. Као разлог за овакав потез, навео је проблем са испуњавањем уговорних обавеза и различите ставове са челницима… »
Шок за шоком у БиХ, Мирза Телетовић поднео оставку

Шок за шоком у БиХ, Мирза Телетовић поднео оставку

Спорт клуб 08.06.2022
Уочи два ФИБА прозора за Мундобаскет и Европског првенства, кошаркашку сцену у Босни и Херцеговини ударају велики потреси. Оставку је поднео селектор кошаркашке репрезентације, Ведран Боснић, а недуго затим и председник… »

Вести дана »