Povezane vesti
Ako planirate putovanje: Gorivo najskuplje u Grčkoj, a najjeftinije u BiH
Radio 021 08.06.2022
Sa izbijanjem rata u Ukrajini, cene naftnih derivata ne prestaju da rastu, a to povećava troškove turističkih aranžmana i putovanja kolima. Euronews Srbija piše da turisti obično prave računice gde da sipaju gorivo kako bi prošli najpovoljnije na putu do… »
Računica vozača kako da prođu najjeftinije na putu do mora: Gorivo najskuplje u Grčkoj, a najjeftinije u BiH
Euronews 08.06.2022
Sa izbijanjem rata u Ukrajini, cene naftnih derivata ne prestaju da rastu, a to povećava troškove turističkih aranžmana, ali i svih onih koji se odluče da na letovanje pođu sopstvenim automobilom. Tursiti obično prave računice gde da sipaju gorivo kako… »
Vesti dana »

Novak Đoković saznao ime narednog rivala na US Openu, njega je pobedio kada je osvojio 100. titulu!
Telegraf pre 15 minutajoš 5 povezanih

Oglasio se MUP o sukobima ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu: "Gađali su kamenicama, jajima i koristi pirotehniku"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Delegacija Srpske liste razgovarala sa Trokazom o problemima Srba na AP KiM: "Predstavljeni primeri nasilja nad Srbima"
Blic pre 20 minutajoš 1 povezana

Dubok dekolte, a snima se odozdo: Senidah pokazala vrele kadrove, grudi u prvom planu - poručuju joj: "Kakva boginja" (foto)
Blic pre 45 minutajoš 1 povezana