Povezane vesti
Merkelova se ulizivala Putinu! Ukrajinski diplomata bez "dlake na jeziku" - To što ona govori je za žaljenje
Mondo 08.06.2022
Ukrajinski ambasador u Nemačkoj smatra da su izjave Angele Merkel o Vladimiru Putinu zabrinjavajuće. Ukrajinski ambasador u Nemačkoj smatra da su izjave Angele Merkel o Vladimiru Putinu zabrinjavajuće. Ukrajinski ambasador u Nemačkoj Andrij Melnik oštro… »
"Dodvoravali ste se Putinu": Ukrajinci besni zbog izjave Angele Merkel: Ako je znala za ruske planove, zašto je to radila?
Blic 08.06.2022
Izjava Angele Merkele da se ne kaje zbog toga kakvu je politiku vodila prema Rusiji, naišla je na kritike ukrajinskih zvaničnika. Ukrajinski ambasador u Nemačkoj Andrij Melnik oštro je kritikovao bivšu nemačku kancelarku zbog opravdavanja svoje politike… »
Vesti dana »

Zapretio i veliki ajatolah iraka, može da mobiliše milione ljudi! Vrhovni verski vođa svih šiitskih muslimana: Ako ubijete Hamneija kreće opšti haos (foto)
Kurir pre 55 minutajoš 100 povezanih

Sunčano i vruće: Žuti meteoalarm na snazi u celoj Srbiji zbog visokih temperatura
OK radio pre 2 satajoš 30 povezanih

"Mašinski, sličan vozilu": Poslušajte kako je zvučao zvučni top u Beogradu 15. marta (video)
Pravda pre 5 satijoš 9 povezanih

Ovo je razlog što Tramp nije rekao "odmah napadnite Iran": Ako dobije potvrdu, nema povratka?
Telegraf pre 5 satijoš 17 povezanih