Povezane vesti

Grk koji igra za Švedsku prekinuo romantični odmor sa devojkom da bi igrao protiv Srbije

Grk koji igra za Švedsku prekinuo romantični odmor sa devojkom da bi igrao protiv Srbije

Sportski žurnal 09.06.2022
Papajanopulosa je poziv zatekao na plaži, ali se štoper nije dvoumio. Grk Sotirios Papajanopulos (31), reprezentativac Švedske, prekinuo je romantični odmor s devojkom da bi večeras igrao protiv Srbije. Devojku je ostavio u Grčkoj. Dobio je naknadni… »
Šveđanin ostavio devojku na moru da bi igrao protiv piksijeve Srbije: Dušo, zvao me selektor, ti me čekaj, a ja odoh!

Šveđanin ostavio devojku na moru da bi igrao protiv piksijeve Srbije: Dušo, zvao me selektor, ti me čekaj, a ja odoh!

Mondo 09.06.2022
Zanimljiva situacija u reprezentaciji Švedske pred utakmicu Lige nacija protiv Srbije. Zanimljiva situacija u reprezentaciji Švedske pred utakmicu Lige nacija protiv Srbije. Fudbalska reprezentacija Srbije u četvrtak uveče (20.45) gostuje u Stokholmu… »
Prekinuo odmor na plaži sa devojkom zbog reprezentacije, igraće protiv Srbije

Prekinuo odmor na plaži sa devojkom zbog reprezentacije, igraće protiv Srbije

Nova 09.06.2022
Odazvao se pozivu selektora, devojku ostavio u Grčkoj Švedski fudbaler grčkog porekla Sotirios Papajanopulos odazvao se pozivu selektora Janea Andersona da se priključi reprezentaciji pred meč sa Srbijom u Ligi nacija. Usled silnih povreda… »
Tadić: Probaćemo da dominiramo, da se mi pitamo

Tadić: Probaćemo da dominiramo, da se mi pitamo

Danas 08.06.2022
Ušao je u drugom poluvremenu meča sa Slovenijom i sa dve asistencije praktično počastio saigrače da dođu do prve pobede u ovosezonskom izdanju Lige nacija (4:1). Dušan Tadić biće i sutra vodeći ideolog na terenu u dresu Srbije i neko ko bi… »
Selektor Stojković iz Stokholma: Iznanđen sam time što Švedska nije na Mundijalu

Selektor Stojković iz Stokholma: Iznanđen sam time što Švedska nije na Mundijalu

Danas 08.06.2022
Posle lošeg izdanja protiv Norveške i vrlo korektnog u pobedi nad Slovenijom (4:1), fudbalere Srbije u četvrtak uveče očekuje treći meč u Ligi nacija, a prvo gostovanje i to Švedskoj u Stokholmu (20.45). Selektor Stojković najavio je nove… »

Vesti dana »