Povezane vesti
EU ne odustaje od zabrane SUS motora 2035. godine
Danas 09.06.2022
Autoindustrija se nadala da će zakonodavna tela Evropske Unije ipak popustiti u svojoj odluci da od 2035. godine potpuno zabrane prodaju novih automobila sa motorima sa unutrašnjim sagorevanjem. Od toga neće biti ništa. EU ostaje nepokolebljiva u svom… »
Novi automobili na fosilna goriva neće biti u prodaji od 2035.
Al Jazeera 09.06.2022
Prijedlozi nekih zastupnika u Evropskom parlamentu da se cilj smanji na 90 posto su odbijeni. Zastupnici u Evropskom parlamentu su većinom glasova podržali zabranu prodaje novih vozila na benzin i dizel od 2035. godine kako bi se ubrzao prelazak Evrope… »
EP podržao zabranu prodaje benzinaca i dizelaša od 2035. godine
Auto blog 09.06.2022
Kako prenosi Tanjug, poslanici Evropskog parlamenta glasali su u sredu za efektivnu zabranu prodaje novih automobila na benzin i dizel u EU od 2035. godine, što je deo širokog paketa mera za borbu protiv klimatskih promena. Poslanici su podržali… »
EP: Od 2035. zabranjena prodaja novih vozila na benzin i dizel
Danas 08.06.2022
Evropski parlament danas je većinom glasova usvojio zakon koji predviđa da će u Evropi od 2035. godine moći da se prodaju samo automobili sa nultom emisijom štetnih gasova, što znači da će biti zabranjena prodaja novih vozila na benzin i dizel… »
Vesti dana »

uživo RAT U UKRAJINI Karasin: Rusija i SAD nastavljaju pregovore uz međunarodno posredovanje
Euronews pre 33 minutajoš 9 povezanih

5 ključnih otkrića iz ratnog plana Trampove administracije: Novinara greškom ubacili u grupu za poruke
Telegraf pre 33 minutajoš 8 povezanih

Izraelska vojska napala dva sirijska vojna aerodroma; IDF: Tokom operacije u Rafi ubijeno 20 terorista
RTS pre 1 satjoš 3 povezane

Dve osobe poginule u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci ih mrtve izvukli iz stana (video)
Blic pre 9 minutajoš 6 povezanih