Povezane vesti

Željko Šašić delio novac i šakom i kapom, pa ostao bez bogatstva

Željko Šašić delio novac i šakom i kapom, pa ostao bez bogatstva

Svet & Skandal 09.06.2022
Željko Šašić otvorio dušu pa priznao detalje iz života Pevač Željko Šašić otkrio je neke pojedinosti iz svoje karijere, koje do sada nisu bile poznate. On je, između ostalog, za Republiku, ispričao i kakav je odnos imao sa Marinom i Futom… »
Nije me podnosila, bio sam joj dosadan! Željko Šašić o odnosu sa Marinom Tucaković i Futom - Podsećam ga da pije tablete

Nije me podnosila, bio sam joj dosadan! Željko Šašić o odnosu sa Marinom Tucaković i Futom - Podsećam ga da pije tablete

Mondo 09.06.2022
Željko Šašić otkrio je nepoznate detalje o Marini Tucaković i Futi, s kojim se i danas redovno čuje. Željko Šašić otkrio je nepoznate detalje o Marini Tucaković i Futi, s kojim se i danas redovno čuje. Estrada je pre nepunih godinu dana ostala… »
"Futu proveravam da li uzima terapije": Željko Šašić otvoreno o smrti Marine Tucaković i njenom mužu: "Žalibože njihove…

"Futu proveravam da li uzima terapije": Željko Šašić otvoreno o smrti Marine Tucaković i njenom mužu: "Žalibože njihove…

Blic 08.06.2022
Pevač Željko Šašić otkrio je do sada nepoznate detalje odnosa sa Marinom Tucaković i Aleksandrom Radulovićem Futom. Folker kaže da ga pokojna Marina Tucaković nije previše volela i da je uvek imao bolji odnos s njenim suprugom Aleksandrom… »

Vesti dana »