Povezane vesti

Pink dotakao dno: Šamaraju trudnu ženu uživo u programu

Pink dotakao dno: Šamaraju trudnu ženu uživo u programu

Nova 09.06.2022
Televizija Pink koja koristi nacionalnu frekvenciju ovih dana šokirala je javnost Srbije emitujući uznemirujuće scene nasilja u rijaliti programu “Zadruga”, u kojem jedan od učesnika maltretira, vređa, psuje, udara i šamara trudnu učesnicu. U… »
Marko van rijalitija zbog očeve smrti, a Viki utučena: Priznala da li je donela odluku da zadrži bebu (video)

Marko van rijalitija zbog očeve smrti, a Viki utučena: Priznala da li je donela odluku da zadrži bebu (video)

Kurir 09.06.2022
Viktorija Mitrović, trudna rijaliti učesnica, dobila je pitanje vezano za njenu bebu. Naime, Marko Osmakčić sa kojim je zatrudnela ne želi da se dete rodi, a sada je Viki odgovorila na pitanje gledaoca. - Viki, rodi dete, mora ga Marko finansirati… »
Viktoriju primoravaju na abortus: Marko joj uputio jezive pretnje, a baba kaže da će je izbaciti iz kuće…

Viktoriju primoravaju na abortus: Marko joj uputio jezive pretnje, a baba kaže da će je izbaciti iz kuće…

Svet & Skandal 09.06.2022
Trudna Viktorija Mitrović našla se u jako teškoj situcaiji jer njen dečko ne želi bebu Marko Osmakčić iz dana u dan šokira javnost svojim rečima i ponašanjem prema Viktoriji Mitrović, koja je ostala u drugom stanju sa njim. On je svim silama… »
Skandalozno! Stanija brani druga koji bije trudnu devojku "Tuče je, al' sam uz njega! Bila bih uz prijatelja i da ubije"

Skandalozno! Stanija brani druga koji bije trudnu devojku "Tuče je, al' sam uz njega! Bila bih uz prijatelja i da ubije"

Blic 09.06.2022
Nekadašnja učesnica nekoliko domaćih rijalitija Stanija Dobrojević odlučila je da javno podrži takmičara "Zadruge 5" Marka Osmakčića, koji ne prestaje da šokira javnost agresivnim ponašanjem prema trudnoj devojci Viktoriji Viki Mitrović. - Ovo… »
Linčuju ga i govore da je nasilnik, a ona ga brani! Stanija šokirala u emisiji: "Uvek sam uz prijatelja, čak i da ubije"

Linčuju ga i govore da je nasilnik, a ona ga brani! Stanija šokirala u emisiji: "Uvek sam uz prijatelja, čak i da ubije"

Mondo 09.06.2022
Stanija je prokomentarisala odnos Marka i trudne Viki, te iznenadila onim što je izjavila u njegovu korist. Stanija je prokomentarisala odnos Marka i trudne Viki, te iznenadila onim što je izjavila u njegovu korist. Stanija Dobrojević je pre dve… »
"Izbacićemo je iz kuće, nek abortira": Viktorijina baka besna: "Deda je se već odrekao, ona je dno dna"

"Izbacićemo je iz kuće, nek abortira": Viktorijina baka besna: "Deda je se već odrekao, ona je dno dna"

Blic 08.06.2022
Regina Spasić, baba Viktorije Mitrović, ogorčena je zbog ponašanja svoje unuke u rijalitiju "Zadruga". Kap koja je prelila čašu je saznanje da je ostala trudna sa Markom Osmakčićem, koji je do sada više puta javno udario i vređao njenu unuku… »

Vesti dana »