Povezane vesti

Velika svađa u EU: Poljska optužila Nemačku i Francusku da ugađaju Putinu kao Hitleru

Velika svađa u EU: Poljska optužila Nemačku i Francusku da ugađaju Putinu kao Hitleru

Blic 09.06.2022
Predsednik Poljske Andžej Duda kritikovao je što predsednik Francuske Emanuel Makron i nemački kancelar Olaf Šolc, i pored agresije Rusije na Ukrajinu, dalje razgovaraju sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. "Iznenađen sam zbog svih tih… »
Duda o Makronu i Šolcu: Da li je neko tako razgovarao sa Hitlerom?

Duda o Makronu i Šolcu: Da li je neko tako razgovarao sa Hitlerom?

Euronews 09.06.2022
Predsednik Poljske Andžej Duda kritikovao je što predsednik Francuske Emanuel Makron i nemački kancelar Olaf Šolc, i pored agresije Rusije na Ukrajinu, dalje razgovaraju sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. "Iznenađen sam zbog svih tih… »
Duda: Da li je neko tako razgovarao s Hitlerom?

Duda: Da li je neko tako razgovarao s Hitlerom?

Al Jazeera 09.06.2022
Razgovori s Vladimirom Putinom ne donose ništa, rekao je predsjednik Poljske, kritizirajući komunikaciju njemačkog kancelara i francuskog predsjednika s čelnikom Rusije. Predsjednik Poljske Andrzej Duda kritizirao je što predsjednik Francuske… »
Duda: Da li je neko sa Hitlerom razgovarao kao sa Putinom?

Duda: Da li je neko sa Hitlerom razgovarao kao sa Putinom?

Nova 09.06.2022
Predsednik Poljske Andžej Duda kritikovao je što predsednik Francuske Emanuel Makron i nemački kancelar Olaf Šolc, i pored agresije Rusije na Ukrajinu, dalje razgovaraju sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. „Iznenađen sam zbog svih tih… »

Vesti dana »