Povezane vesti

Stolica na promociji: "Dominacija, dominacija, dominacija!"

Stolica na promociji: "Dominacija, dominacija, dominacija!"

Sportske.net 09.06.2022
Novi trener Partizana Ilija Stolica imao je rekordno dugo obraćanje medijima na predstavljanju u Partizanu. Novi strateg "crno-belih" dotakao se raznih tema i obećao navijačima da će biti ponosni na Partizan. Trofeje nije mogao da obeća, samo želju… »
Iliev posle izbora Stolice: Fudbalska Srbija je zadovoljna

Iliev posle izbora Stolice: Fudbalska Srbija je zadovoljna

N1 Info 09.06.2022
Sportski direktor Partizana Ivice Iliev imao je samo reči hvale za novog šefa struke crno-belih. Sportski direktor Partizana Ivica Iliev poručio je da je zadovoljan što je Stolica preuzeo crno-beli tim i da očekuje ofanzivan fudbal. – Fudbalska… »
Iliev posle izbora Stolice: Fudbalska Srbije je zadovoljna

Iliev posle izbora Stolice: Fudbalska Srbije je zadovoljna

Sport klub 09.06.2022
Sportski direktor Partizana Ivice Iliev imao je samo reči hvale za novog šefa struke crno-belih. Sportski direktor Partizana Ivica Iliev poručio je da je zadovoljan što je Stolica preuzeo crno-beli tim i da očekuje ofanzivan fudbal. – Fudbalska… »
Ilija Stolica se vratio u Partizan: Razgovarali smo o pojačanjima, hoću da patimo i radujemo se zajedno!

Ilija Stolica se vratio u Partizan: Razgovarali smo o pojačanjima, hoću da patimo i radujemo se zajedno!

Mondo 09.06.2022
Novi trener Partizana Ilija Stolica obratio se medijima i javnosti po stupanju na poziciju. Novi trener Partizana Ilija Stolica obratio se medijima i javnosti po stupanju na poziciju. Otišao je Aleksandar Stanojević, a na njegovo mesto stigao je Ilija… »
Iliev o dolasku Stolice: Sada je vreme da nas dvojica zajedno predvodimo Partizan (video)

Iliev o dolasku Stolice: Sada je vreme da nas dvojica zajedno predvodimo Partizan (video)

Sportski žurnal 09.06.2022
Fudbalska Srbija je prezadovoljna - kaže sportski direktor Partizana. Sportski direktor Partizana Ivica Iliev poručio je da je zadovoljan što je Ilija Stolica preuzeo crno-beli tim i da očekuje ofanzivan fudbal. „Fudbalska Srbija je prezadovoljna… »
Garantujem ofanzivan i vrhunski Partizan: Iliev veruje u superiornog Stolicu - "Fudbalska Srbija je oduševljena!"

Garantujem ofanzivan i vrhunski Partizan: Iliev veruje u superiornog Stolicu - "Fudbalska Srbija je oduševljena!"

Mondo 09.06.2022
Sportski direktor Partizana Ivica Iliev pružio je podršku novom šefu stručnog štaba Iliji Stolici. Sportski direktor Partizana Ivica Iliev pružio je podršku novom šefu stručnog štaba Iliji Stolici. Otišao je Aleksandar Stanojević, a Partizan… »
Stolica predstavljen: Igraćemo napadački fudbal, Stanojević moja inspiracija

Stolica predstavljen: Igraćemo napadački fudbal, Stanojević moja inspiracija

Večernje novosti 09.06.2022
FUDBALSKI klub Partizan predstavlja novog trenera, na mesto šefa struke tima iz Humske stigao je Ilija Stolica. FOTO: N.Skenderija Rekao je malopre direktor, ja sam neko ko voli da razgovara sa novinarima, sada otvoreno kažem svim novinarima, uvek sam… »
Pogledajte kako je Iliev predstavio stolicu: ‘Fudbalska Srbija je prezadovoljna! Ovaj čovek je napravio revoluciju u srpskom…

Pogledajte kako je Iliev predstavio stolicu: ‘Fudbalska Srbija je prezadovoljna! Ovaj čovek je napravio revoluciju u srpskom…

Hot sport 09.06.2022
Partizan je dobio novog trenera! Dugo su čelnici Partizana tražili zamenu nakon odlaska Aleksandra Stanojevića, ali uspeli su da reaguju pred start priprema za novu sezonu. Na klupu vicešampiona Srbije seo je Ilija Stolica. Tokom dana u prostorijama… »
Izvinite na neredu, tu su mi šekspir i dostojevski! Hit intervju novog trenera Partizana - od istorije Srba do Kabale!

Izvinite na neredu, tu su mi šekspir i dostojevski! Hit intervju novog trenera Partizana - od istorije Srba do Kabale!

Mondo 09.06.2022
Ilija Stolica je novi trener Partizana, a ovaj stručnjak je tokom svoje karijere uvek bio drugačiji. Ilija Stolica je novi trener Partizana, a ovaj stručnjak je tokom svoje karijere uvek bio drugačiji. Partizan je našao novog trenera, a to je… »
Voli da čita knjige, posebno ‘ozbiljnu’ literaturu: Stvari koje niste znali o Stolici, evo na čemu on posebno obraća…

Voli da čita knjige, posebno ‘ozbiljnu’ literaturu: Stvari koje niste znali o Stolici, evo na čemu on posebno obraća…

Hot sport 09.06.2022
Zanimljive stvari vezane za novog trenera Partizana. Nakon nekoliko nedelja potrage za novim trenerom, FK Partizan je juče rešio to pitanje. Crno-beli su angažovali Iliju Stolicu, sjajnog stručnjaka pred kojim je vrlo težak zadatak, a to je da… »
Stolica: Ovo što vidite iza nas je blato koje ne dopušta da se igra normalan fudbal...

Stolica: Ovo što vidite iza nas je blato koje ne dopušta da se igra normalan fudbal...

Sportski žurnal 09.06.2022
Uz čuvenu izjavu novog trenera Partizana donosimo vam sve što želite da znate o njemu, a niste imali koga da pitate. • Ilija Stolica je 2015. bio pomoćni trener Partizana tadašnjem šefu struke Zoranu Milinkoviću. • Posle kratkog angažmana u… »

Vesti dana »