Повезане вести
У клиничком центру у Бањалуци поново дојаве о постављеним бомбама
Слободна Европа 09.06.2022
Три дојаве о постављеним експлозивним направама упућене су 9. јуна Универзитетском клиничком центру Републике Српске, а протудиверзионим прегледом полиција је утврдила да нема сигурносних пријетњи. Како је саопћено из УКЦ-а… »
Дојава о бомби у Клиничком центру Републике Српске
Н1 Инфо 09.06.2022
На мејл адресу Службе за односе са јавношћу Универзитетског клиничког центра (УКЦ) Републике Српске стигле су три дојаве о постављеним експлозивним уређајима. Како је наведнео у саопштењу ове установе, мејлови су стигли у… »
У току евакуација пацијената и радника: На мејл УКЦ Српске опет стигла дојава о бомби
Блиц 09.06.2022
На мејл адресу Службе за односе са јавношћу Универзитетског клиничког центра КЦ Републике Српске данас су, око 12.40, стигле три дојаве о постављеним експлозивним уређајима. У складу са протоколима које налажу овакве ситуације… »
Вести дана »
Јоца Амстердам пуштен на условну слободу Апелациони суд уважио жалбе бранилаца, ево до када може бити ван затвора
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана
МУП и ТОК учествовали у међународној акцији против Балканског нарко картела
Данас пре 2 сатајош 1 повезана






