Povezane vesti

Mili odlučan: Ceca i ja nećemo sarađivati više nikada

Mili odlučan: Ceca i ja nećemo sarađivati više nikada

Nova 09.06.2022
Kompozitor Aleksandar Milić Mili dugi niz godina je sarađivao sa Cecom Ražnatović. Oni su zajedno napravili mnoštvo hitova, ali je onda došlo do sukoba. Mili i Ceca su čak završili i na sudu, a kako su sada oboje članovi žirija „Zvezda… »
(Foto): Ceca se utegla u šljokicavi komplet, vitke noge u prvom planu, a u ruci torba od 5.000 evra!

(Foto): Ceca se utegla u šljokicavi komplet, vitke noge u prvom planu, a u ruci torba od 5.000 evra!

Blic 09.06.2022
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović pojavila se danas na snimanju emisije "Zvezde Granda" i tom prilikom zablistala u šljokicavom kompletu. Ceca je istakla vitke noge, dok je najviše pažnje privukla njena torba od 5.000 evra. Ražnatovićka je sve… »
Izdominirala u providnim pantalonama! Ceca sva u šljokicama došla na snimanje polufinala zg! (foto)

Izdominirala u providnim pantalonama! Ceca sva u šljokicama došla na snimanje polufinala zg! (foto)

Kurir 09.06.2022
Euforija oko snimanja polufinalne emisije ''Zvezda Granda'' nije zaobišla ni Cecu Ražnatović koja se u Grandovom studio na Košutnjaku pojavila vedra i raspoložena. Srdačno kao i uvek, pozdravila je brojne novinarske ekipe koje su čekale da je… »
Ceca i ja više nikada nećemo sarađivati! Mili sa Ražnatovićkom radio 9 albuma i 80 pesama i stavio tačku: I ovo je…

Ceca i ja više nikada nećemo sarađivati! Mili sa Ražnatovićkom radio 9 albuma i 80 pesama i stavio tačku: I ovo je…

Kurir 09.06.2022
Kompozitor Aleksandar Milić Mili dugi niz godina je sarađivao sa Cecom Ražnatović, a albumi na kojima je on radio apsolutni su hit. Međutim, kako je došlo do nesporazuma i nepoštovanja među njima, Mili i Ceca su završili na sudu, a od njihove… »
Snimili 80 hitova i 9 albuma, evo da li će opet sarađivati! Mili i Ceca pravili haos na estradi, a ovim su stavili tačku

Snimili 80 hitova i 9 albuma, evo da li će opet sarađivati! Mili i Ceca pravili haos na estradi, a ovim su stavili tačku

Mondo 09.06.2022
Ceca Ražnatović i Mili imali su više nego uspešnu saradnju koja je trajala godinama, a iz nje su proizašli brojni hitovi. Ceca Ražnatović i Mili imali su više nego uspešnu saradnju koja je trajala godinama, a iz nje su proizašli brojni hitovi… »

Vesti dana »