Povezane vesti

Stolica: ‘Mi smo tu da očekujemo očekivano! Ciljevi Partizana su uvek trofeji!’ (foto) (video)

Stolica: ‘Mi smo tu da očekujemo očekivano! Ciljevi Partizana su uvek trofeji!’ (foto) (video)

Hot sport 09.06.2022
‘Razgovarao sam sa mojim prethodnikom, on je moj drug, proveli smo ovde i igračke dane, Sale je jako istrošen.’ Dugo su čelnici Partizana tražili zamenu nakon odlaska Aleksandra Stanojevića, ali uspeli su da reaguju pred start priprema za novu… »
Stolica: Cilj je da navijače vratimo na tribine kvalitetnom igrom (video)

Stolica: Cilj je da navijače vratimo na tribine kvalitetnom igrom (video)

Sportski žurnal 09.06.2022
Biću veoma zahtevan, biću nemilosrdan prema zahtevu koji je važan, a to je Partizan. Novi trener fudbalera Partizana Ilija Stolica izjavio je, na prvom obraćanju medijima u Humskoj, da mu je osnovni cilj da pobeđuje u svakoj utakmici i lepim fudbalom… »
TVITOVI - Da li je Stolica dugom pričom uspeo da pridobije ''Grobare''?

TVITOVI - Da li je Stolica dugom pričom uspeo da pridobije ''Grobare''?

Sportske.net 09.06.2022
Dugo je danas novi šef stručnog štaba Partizana Ilija Stolica razgovarao sa novinarima na zvaničnoj promociji po dolasku na klupu crno-belih. Neke od njegovih izjava se već citiraju, poput one koja je posebno izdvojena na zvaničnom Tviter nalogu… »
Stolica: Bilo je pravo vreme da dođem

Stolica: Bilo je pravo vreme da dođem

Danas 09.06.2022
Ilija Stolica zvanično je predstavljen kao novi trener Partizana. Stručnjak bez velikog iskustva, koji četiri godine nije bio na klupi nekog kluba, zameniće Aleksandra Stanojevića, koji je podneo ostavku posle finalne utakmice Kupa Srbije. –… »
Stolica: Stanojević je, kao i svi ljudi koji su ovde bili pre mene, inspiracija

Stolica: Stanojević je, kao i svi ljudi koji su ovde bili pre mene, inspiracija

Sportski žurnal 09.06.2022
Ilija Stolica je danas promovisan u novog trenera Partizana. Novi trener Partizana Ilija Stolica je otkrio i da je razgovarao sa svojim prethodnikom Aleksandrom Stanojevićem. „Moj prethodnik je moj drug i moj prijatelj. Dugo smo razgovarali. Sale je… »
Stolica promovisan: Partizan je u problemu, ali idealniji momenat ne postoji

Stolica promovisan: Partizan je u problemu, ali idealniji momenat ne postoji

Nova 09.06.2022
Novi trener crno-belih obraća se javnosti Ilija Stolica i zvanično je promovisan za novog trenera Partizana, na čijoj klupi je nasledio Aleksandra Stanojevića. Prozivka za početak priprema crno-belih zakazana je za ponedeljak u 10 časova, u… »
Stolica: Najbolji mogući momenat za dolazak u Partizan

Stolica: Najbolji mogući momenat za dolazak u Partizan

N1 Info 09.06.2022
Partizan dugo vagao, a posle nekoliko trenera koje su odbili crno-bele, uloga šefa struke za narednu sezonu poverena je Iliji Stolici. Partizan je i zvanično predstavio Iliju Stolicu kao novog trenera. On će na klupi Partizana zameniti Aleksandra… »
Stolica: Najbolji mogući momenat za dolazak u Partizan

Stolica: Najbolji mogući momenat za dolazak u Partizan

Sport klub 09.06.2022
Partizan dugo vagao, a posle nekoliko trenera koje su odbili crno-bele, uloga šefa struke za narednu sezonu poverena je Iliji Stolici. Partizan je i zvanično predstavio Iliju Stolicu kao novog trenera. On će na klupi Partizana zameniti Aleksandra… »
Ilija Stolica i zvanično novi trener Partizana

Ilija Stolica i zvanično novi trener Partizana

Beta 09.06.2022
Fudbalski klub Partizan danas je i zvanično predstavio Iliju Stolicu kao novog trenera crno-belih. Stolica će na klupi Partizana zameniti Aleksandra Stanojevića, koji je podneo ostavku posle poraza u finalu Kupa Srbije od Crvene zvezde (2:1). "Sam… »
"Stanojević je moja inspiracija": Ilija Stolica na zvaničnom predstavljanju u superlativu govorio o bivšem treneru Partizana

"Stanojević je moja inspiracija": Ilija Stolica na zvaničnom predstavljanju u superlativu govorio o bivšem treneru Partizana

Večernje novosti 09.06.2022
FUDBALSKI stručnjak Ilija Stolica izabran je za novog trenera Partizana. Strateg je tako na užarenoj klupi beogradskog velikana nasledio Aleksandra Stanojevića, a bivši trener bio je tema i na zvaničnom predstavljanju novog. foto: M. Vukadinović… »

Vesti dana »