Povezane vesti

Putin: Bez suverenih odluka država ne može da opstane

Putin: Bez suverenih odluka država ne može da opstane

RTV 09.06.2022
MOSKVA - Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da na Zapadu inflaciju već zovu njegovim imenom i dodao da je rast cena na Zapadu rezultat "njihovih grešaka i to dugotrajnih." "Ako neko pokušava da nas na neki način ograniči - ograničava… »
Putin: Sudbina ove generacije je da vrati teritorije, kao Petar Veliki

Putin: Sudbina ove generacije je da vrati teritorije, kao Petar Veliki

Pravda 09.06.2022
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je danas da je ruski car Petar Veliki vratio i ojačao teritorije u prošlosti i da je to danas sudbina ove generacije. - Petar Prvi je vratio i ojačao teritorije, ta sudbina je pripala i nama - rekao je Putin na… »
Putin se uporedio sa petrom prvim, pa se obratio centrima moći: "Nazvali inflaciju po meni, ali mi sa tim nemamo ništa"

Putin se uporedio sa petrom prvim, pa se obratio centrima moći: "Nazvali inflaciju po meni, ali mi sa tim nemamo ništa"

Mondo 09.06.2022
Putin upozorio da rastuća inflacija nije njegova odgovornost, već da su za to odgovorni centri moći koji su, prema njegovim rečima i izazvali tu inflaciju. Putin upozorio da rastuća inflacija nije njegova odgovornost, već da su za to odgovorni… »
Putin: Na Zapadu inflaciju već zovu mojim imenom

Putin: Na Zapadu inflaciju već zovu mojim imenom

Euronews 09.06.2022
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da na Zapadu inflaciju već zovu njegovim imenom i dodao da je rast cena na Zapadu rezultat "njihovih grešaka i to dugotrajnih." "Ako neko pokušava da nas na neki način ograniči - ograničava sam sebe… »

Vesti dana »