Povezane vesti

Bizarna odbrana Dudića: Priznao da je nasmrt izbo babu, ali se ne seća svega

Bizarna odbrana Dudića: Priznao da je nasmrt izbo babu, ali se ne seća svega

Nova 10.06.2022
David Dudić (25) priznao je danas na suđenju u Višem sudu u Beogradu da je kriv za ubistvo svoje bake Desanke 15. decembra prošle godine na njen 70. rođendan, ali tvrdi da se ne seća samog izvršenja krivičnog dela. Dudić je prilikom iznošenja… »
"Baba je ležala sva krvava, a ja se ne sećam kako sam je ubio": Jezivo svedočenje unuka ubijene Desanke

"Baba je ležala sva krvava, a ja se ne sećam kako sam je ubio": Jezivo svedočenje unuka ubijene Desanke

Telegraf 10.06.2022
- Možda sam ga ja napravio, ali ja mu nisam otac! - rekao je on, dok su na te njegove reči Davidovi ujak, ujna i brat briznuli u plač. U Višem sudu u Beogradu danas je održano suđenje Davidu Dudiću (24) koji se tereti da je u decembru prošle… »
Baba je ležala u lokvi krvi, umazana zemljom, a ja nisam znao šta se desilo: David pred sudom priznao da je zverski ubio baku

Baba je ležala u lokvi krvi, umazana zemljom, a ja nisam znao šta se desilo: David pred sudom priznao da je zverski ubio baku

Kurir 10.06.2022
U Višem sudu u Beogradu danas je održano suđenje Davidu Dudiću (24) koji se tereti da je u decembru prošle godine brutalno ubio babu Desanku Dudić u Kotežu, gde se izjasnio kao kriv. Podsetimo, Dudić je babu ubio pred nepokretnim bratom, a potom… »
"Pozvao me je moj drug Luka i rekao da moramo hitno da se nađemo": Ovako je bivša žena stakloresca opisala šta se desilo…

"Pozvao me je moj drug Luka i rekao da moramo hitno da se nađemo": Ovako je bivša žena stakloresca opisala šta se desilo…

Blic 09.06.2022
Neverovatan rasplet zločina u Beogradu otkrio je da je ubijeni vlasnik kafića na Novom Beogradu Luka Žižić pozajmio novac staklorescu Filipu Gavranoviću koji je, upravo kako bi vratio taj dug, ubio svog prijatelja pekara Nikolu Ostojića… »
Staklorezac ubio prijatelja pekara zbog: 2.000 evra Rasplet zločina u Resavskoj 2017. pratio je ceo Beograd, svaki detalj bio…

Staklorezac ubio prijatelja pekara zbog: 2.000 evra Rasplet zločina u Resavskoj 2017. pratio je ceo Beograd, svaki detalj bio…

Blic 09.06.2022
Tokom istrage na osnovu serijskog broja novčanica policija je došla do saznanja da je novac Nikole Ostojića, pekara kog je u lokalu u Resavskoj ulici 2017. godine ubio prijatelj, staklorezac Filip Gavranović, završio kod Crnogorca Luke Žižića… »

Vesti dana »