Povezane vesti

Fudbaleri dva tima pevaju istu himnu - i ceo stadion s njima: Emocije u Grčkoj, o ovom trenutku se priča! (video)

Fudbaleri dva tima pevaju istu himnu - i ceo stadion s njima: Emocije u Grčkoj, o ovom trenutku se priča! (video)

Mondo 10.06.2022
Pred početak utakmice između Grčke i Kipra intonirana je samo jedna himna. Pred početak utakmice između Grčke i Kipra intonirana je samo jedna himna. U četvrtak uveče, Srbija je u Ligi nacija pobedila Švedsku u Stokholmu, ali u ovom mladom UEFA… »
Skandal u Stokholmu: Navijači skandirali "Kosovo je srce Srbije", Albanci ih napali (video)

Skandal u Stokholmu: Navijači skandirali "Kosovo je srce Srbije", Albanci ih napali (video)

Večernje novosti 10.06.2022
FUDBALSKA reprezentacija Srbije ostvarila je drugu pobedu u Ligi Nacija, a pred sam meč viđeni su određeni incidenti. FOTO: Printskrin/Instagram/NSuzivo.rs Luka Jović bio je strelac jedinog gola na utakmici, on je u sudisjkoj nadoknadi prvog… »
Piksi o Joviću: Ili će Anćeloti zvati mene ili ću ja njega

Piksi o Joviću: Ili će Anćeloti zvati mene ili ću ja njega

Sport klub 10.06.2022
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi izjavio je da će sa trenerom Real Madrida Karlom Anćelotijem razgovarati o napadaču naše selekcije Luki Joviću. Bivši fudbaler Crvene zvezde dobijao je malo prilike da igra u Madridu minule sezone, ali se… »
Piksi: "Mi nemamo stadion i ne možemo da imamo bolju atmosferu"

Piksi: "Mi nemamo stadion i ne možemo da imamo bolju atmosferu"

Sportske.net 10.06.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je našem nacionalnom timu neophodna bolja publika. "Orlovi" su prošle večeri savladali Švedsku u Stokholmu, a na tribinama velelepnog stadiona bilo je preko 1000 srpskih navijača… »
Piksi govorio o stadionu u Švedskoj: Zašto Srbija nema ovako nešto? (video)

Piksi govorio o stadionu u Švedskoj: Zašto Srbija nema ovako nešto? (video)

Večernje novosti 10.06.2022
SRBIJA je savladala Švedsku u Stokholmu, a selektor Srbije oduševljen je stadionom u Švedskoj. Foto arhiva VN Ukoliko pogledamo atmosferu na prelepom stadionu u Stokholmu, reklo bi se da su "orlovi" imali veću podršku sa tribina koja ih je nosila do… »
Selektor Stojković: Nemamo stadion, zato nemamo ni atmosferu

Selektor Stojković: Nemamo stadion, zato nemamo ni atmosferu

Danas 10.06.2022
Relativno slabe posete protiv Norveške i Slovenije na početku Lige nacija nagnale su i ljude iz Fudbalskog saveza Srbije da se zapitaju zašto i dalje „orlovi“ nemaju veliku podršku, uprkos plasmanu na Svetsko prvenstvo u Kataru. Na tu temu je… »
Jović: Znao sam gde će lopta da dođe (video)

Jović: Znao sam gde će lopta da dođe (video)

Sportski žurnal 10.06.2022
Strelac gola protiv Švedske nada se da će nastaviti golgeterski niz. Luka Jović, napadač Real Madrida i Orlova osvrnuo se na novu dobru partiju u dresu Srbije. - Ulazim u šanse, nije mi bilo potrebno mnogo, malo manje od 180 minuta, nadam se da ću… »
Tadić: Najbitnije je da pobeđujemo uz dobru igru

Tadić: Najbitnije je da pobeđujemo uz dobru igru

Beta 10.06.2022
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić rekao je da je najvažnije da selekcija pobedjuje uz dobru igru, kao i da je ekipa dominirala u utakmici sa Švedskom. "Najbitnije je da mi pobedjujemo utakmice uz dobru igru. Prvo poluvreme smo… »
‘Ili će Karlo mene da zove, ili ću ja njega’: Ovo je hit – Piksi ima jaku poruku za Anćelotija, a tiče se Jovića…

‘Ili će Karlo mene da zove, ili ću ja njega’: Ovo je hit – Piksi ima jaku poruku za Anćelotija, a tiče se Jovića…

Hot sport 10.06.2022
Reprezentacija Srbije ostvarila je i drugu pobedu u ovom ciklusu Lige nacija pošto je na Frends Areni u Stokholmu savladala Švedsku sa 1:0. Gol odluke postigao je Luka Jović u samom finišu prvog poluvremena, kada se veoma lepo snašao u kaznenom… »
Tadić: Najbitnije je da pobedjujemo uz dobru igru

Tadić: Najbitnije je da pobedjujemo uz dobru igru

Radio sto plus 10.06.2022
„Najbitnije je da mi pobedjujemo utakmice uz dobru igru. Prvo poluvreme smo totalno dominirali kao i početkom drugog poluvremena, i to je model kako treba da igramo. Možda jedna zamerka, trebali smo da postignemo drugi gol, da bude sve lakše, ali… »
Piksi o Joviću i Realu: Ili ću zvati ja Ančelotija, ili on mene

Piksi o Joviću i Realu: Ili ću zvati ja Ančelotija, ili on mene

Nova 10.06.2022
Piksi veruje u Luku Jovića i spreman je da mu pomogne. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi izjavio je da će sa trenerom Real Madrida Karlom Ančelotijem razgovarati o napadaču naše selekcije Luki Joviću. Bivši fudbaler… »
"Ili ti zovi mene, ili ću ja tebe": Piksi poslao poruku kolegi Ančelotiju (video)

"Ili ti zovi mene, ili ću ja tebe": Piksi poslao poruku kolegi Ančelotiju (video)

Večernje novosti 10.06.2022
SELEKTOR fudbalera Srbije Dragan Stojković Piksi poslao je poruku kolegi iz Real Madrida Karlu Ančelotiju posle pobede nad Švedskom (0:1). FOTO: M. Vukadinović Piksi je, sumirajući utiske sa trave Frends arene, apostrofirao da bi junak iz Stokholma… »
Napali, pa pobegli: Švedski huligani nasrnuli na naše navijače, a ovakav odgovor Srba nisu očekivali! (video)

Napali, pa pobegli: Švedski huligani nasrnuli na naše navijače, a ovakav odgovor Srba nisu očekivali! (video)

Hot sport 10.06.2022
Naši navijači doživeli neprijatnu situaciju pred jučerašnji meč. Uspela je četa Dragana Stojkovića da upiše i drugi trijumf u Ligi nacija. Juče je pred ‘orlovima’ pala Švedska, a pobedonosni gol za našu reprezentaciju postigao je Luka… »
Ili ću ja da zovem ančelotija ili će on mene! Piksi pokazao treneru Reala da je Jović ipak majstor: Treba mu nešto...

Ili ću ja da zovem ančelotija ili će on mene! Piksi pokazao treneru Reala da je Jović ipak majstor: Treba mu nešto...

Mondo 10.06.2022
Luka Jović je odigrao još jedan odličan meč za Srbiju i pokazao da zaslužuje šansu. Luka Jović je odigrao još jedan odličan meč za Srbiju i pokazao da zaslužuje šansu. Luka Jović je za čitavu sezonu u Real Madridu postigao svega jedan gol… »
Šveđani napali Srbe sa zastavama, čulo se "Kosovo je srce Srbije": Pogledajte incident uoči meča "orlova" u Stokholmu!

Šveđani napali Srbe sa zastavama, čulo se "Kosovo je srce Srbije": Pogledajte incident uoči meča "orlova" u Stokholmu!

Mondo 10.06.2022
Napali su kolonu sa srpskim navijačima koji su nosili zastave i pevali patriotske pesme. Napali su kolonu sa srpskim navijačima koji su nosili zastave i pevali patriotske pesme. Fudbalska reprezentacija Srbije imala je sjajnu podršku na gostovanju u… »
Piksi o navijanju u Švedskoj: Šta bih dao za ovakvu podršku u Srbiji

Piksi o navijanju u Švedskoj: Šta bih dao za ovakvu podršku u Srbiji

Nova 10.06.2022
Selektor ponovo podlao poruku navijačima. Reprezentacija Srbije nastavila je pobednički pohod i ostvarila drugu pobedu u Ligi nacija na gostovanju Švedskoj rezultatom 1:0 golom Luke Jovića. Naša selekcija imala je veliku podršku srpskih navijača u… »
Srpski navijači u Švedskoj oduševili, glasniji nego u Beogradu! Pogledajte scenu sa kraja meča, nedostaju im "orlovi"

Srpski navijači u Švedskoj oduševili, glasniji nego u Beogradu! Pogledajte scenu sa kraja meča, nedostaju im "orlovi"

Mondo 10.06.2022
Navijači reprezentacije Srbije iz Švedske napravili su sjajan doček "orlovima". Navijači reprezentacije Srbije iz Švedske napravili su sjajan doček "orlovima". Srbija nije imala tako veliku podršku na mečevima Lige nacija u Beogradu protiv… »
VIDEO Švedski huligani napali srpske navijače, pa pobegli kad su dobili batine

VIDEO Švedski huligani napali srpske navijače, pa pobegli kad su dobili batine

Nova 10.06.2022
Incidenti pre meča Švedske i Srbije. Srbija je posle odlične igre savladala Švedsku u Stokholmu rezultatom 1:0 u okviru Lige nacija, a meču su prethodili i sukobi navijača. Naši fudbaleri su imali velku podršku na gostovanju u Švedskoj… »
Piksi s osmehom ispratio igru u Stokholmu

Piksi s osmehom ispratio igru u Stokholmu

Danas 10.06.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije ishvalio partiju Luke Jovića i ekipe protiv Švedske. Orlovi su dominirali tokom većeg dela meča trećeg kola Lige nacija i pogotkom napadača madridskog Reala savladali skandinavsku selekciju na njenom terenu… »
Nije baš da ne postižem redovno golove za Srbiju: Jović bio junak Orlova, pa pred Sloveniju dao obećanje!

Nije baš da ne postižem redovno golove za Srbiju: Jović bio junak Orlova, pa pred Sloveniju dao obećanje!

Mondo 10.06.2022
Napadač Real Madrida Luka Jović bio je jedini strelac u pobedi Srbije nad Švedskom. Napadač Real Madrida Luka Jović bio je jedini strelac u pobedi Srbije nad Švedskom. Fudbaleri Srbije savladali su Švedsku 1:0 u meču trećeg kola B divizije Lige… »
„Ovo je Srbija koja veruje“: Piksijevi „Orlovi“ ponovo izgledaju moćno

„Ovo je Srbija koja veruje“: Piksijevi „Orlovi“ ponovo izgledaju moćno

Nova 10.06.2022
Selektor ponovo uliva nadu u velike domete reprezentacije Srbije. Reprezentacija Srbije je golom Luke Jovića savladala Švedsku u trećem kolu grupe B4 Lige nacija rezultatom 1:0. Srbija je tako posle lošeg starta posle Norveške upočela da hvata zalet… »
Švajcarska u krizi pred Svetsko prvenstvo, Bugarska se obrukala

Švajcarska u krizi pred Svetsko prvenstvo, Bugarska se obrukala

Nova 10.06.2022
I Španija pokazala kako protiv "sajdžija". Takmičenje u Ligi nacija nastavljeno je utakmicama 3. kola u sve četiri divizije, a na programu su, pored grupe u kojoj je Srbija, bili susreti gupe 2 A divizije, zatim grupa 2 i 4 C divizije, te jedan meč… »
Tadić žali za drugim golom

Tadić žali za drugim golom

Danas 09.06.2022
Kapiten fudbalske selekcije Srbije smatra da je pobeda u Švedskoj trebalo da bude ubedljivija. Golom Luke Jovića u nadoknadi vremena prvog poluvremena, Orlovi su odneli bodove iz Stokholma (0:1), a Dušan Tadić žali za neiskorišćenim šansama… »
Jović opet strelac, Orlovi ponovo pobedili

Jović opet strelac, Orlovi ponovo pobedili

Danas 09.06.2022
Izabranici Dragana Stojkovića savladali Švedsku na njenom terenu – 0:1. Najbolja fudbalska reprezentacija Srbije vratila se svojoj igri i rezultatima, pa je i pored povremenih poteškoća viđenih i na sinoćnjem gostovanju u Stokholmu, nastavila tamo… »
"Igramo fudbal koji pleni": Piksi očaran izdanjem njegovih izabranika, nije skidao osmeh sa lica

"Igramo fudbal koji pleni": Piksi očaran izdanjem njegovih izabranika, nije skidao osmeh sa lica

Večernje novosti 09.06.2022
Fudbaleri Srbije savladali su reprezentaciju Švedske na gostovanju u prestonici ove zemlje rezultatom 1:0. Bio je ovo meč trećeg kola Grupe 4 Lige B Lige nacija i drugi vezani trijumf naše nacionalne selekcije nakon pobede nad Slovenijom. Foto arhiva… »
Luka Jović poslao poruku Srbiji: Obećanje sjajnog špica celoj naciji, Tadiću posebno drago zbog gola saigrača

Luka Jović poslao poruku Srbiji: Obećanje sjajnog špica celoj naciji, Tadiću posebno drago zbog gola saigrača

Večernje novosti 09.06.2022
FUDBALERI Srbije savladali su reprezentaciju Švedske na gostovanju u prestonici ove zemlje rezultatom 1:0. Bio je ovo meč trećeg kola Grupe 4 Lige B Lige nacija i drugi vezani trijumf naše nacionalne selekcije nakon pobede nad Slovenijom. FOTO: M… »
Liga nacija: Menja li se fudbalska mapa Evrope? Gruzija devet bodova iz tri utakmice, Gibraltar osvaja bod protiv Bugarske...

Liga nacija: Menja li se fudbalska mapa Evrope? Gruzija devet bodova iz tri utakmice, Gibraltar osvaja bod protiv Bugarske...

Večernje novosti 09.06.2022
POBEDA Srbije na gostovanju u Švedskoj, odnosno remi Norveške i Slovenije najvažniji su rezultati u Ligi nacija ove večeri, bar ako se pitaljju ljubitelji fudbala u našoj zemlji, ali bilo je širom Starog kontinenta još zanimljivih utakmica i… »
Bivši fudbaler zvezde hvali Mitrovića: "Nema većeg "delije" od mene, ali Mitro je Bog",

Bivši fudbaler zvezde hvali Mitrovića: "Nema većeg "delije" od mene, ali Mitro je Bog",

Večernje novosti 09.06.2022
FUDBALSKA reprezentacija Srbije igra protiv Švedske u trećem kolu B divizije Lige nacija, a sa velikom pažnjom ovaj meč prati Bojan Đorđić. FOTO: Printskrin/Arena Sport Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i Mančester junajteda svojevremeno je… »

Vesti dana »