Povezane vesti

Lutko lepa, na moje "zašto lidija", rekla si "deca": Prijatelji se opraštaju od brutalno ubijene Srpkinje

Lutko lepa, na moje "zašto lidija", rekla si "deca": Prijatelji se opraštaju od brutalno ubijene Srpkinje

Kurir 10.06.2022
Prijatelji brutalno ubijene Lidije Miljković u Vićenci u Italiji i dalje su u šoku, a od nje se opraštaju putem društvenih mreža gde objavljuju njenu fotografiju uz potresne reči. Podsetimo, Lidiju je sa nekoliko hitac prekjuče ujutru ubio bivši… »
Uzmu li mi stan, gotovi ste: Zlatan pretio da će sve pobiti ako ostane bez imovine, a pukao kad je Lidija kupila stan sa…

Uzmu li mi stan, gotovi ste: Zlatan pretio da će sve pobiti ako ostane bez imovine, a pukao kad je Lidija kupila stan sa…

Kurir 10.06.2022
Prijatelji brutalno ubijene Lidije Miljković u Vićenci i dalje su u šoku nakon što je njen bivši muž Zlatan Vasiljević prvo ubio njegovu sadašnju devojku Gabijelu Serano, potom Lidiju, pa izvršio samoubistvo naočigled policajaca na auto-putu… »
Lidija dobila preteće pismo 3 dana ranije! "Ne idi okolo, vi ste u velikoj opasnosti" - u sandučetu čekala jeziva poruka

Lidija dobila preteće pismo 3 dana ranije! "Ne idi okolo, vi ste u velikoj opasnosti" - u sandučetu čekala jeziva poruka

Mondo 10.06.2022
Italijanski portal "GDV" je objavio da je Lidija Miljković tri dana pre nego što je ubijena, dobila preteće pismo. Italijanski portal "GDV" je objavio da je Lidija Miljković tri dana pre nego što je ubijena, dobila preteće pismo. Na italijanskim… »
Lidiji tri dana pre ubistva ubačeno misteriozno pismo u sanduče: "Ne šetaj se okolo, u opasnosti si"

Lidiji tri dana pre ubistva ubačeno misteriozno pismo u sanduče: "Ne šetaj se okolo, u opasnosti si"

Telegraf 10.06.2022
U potpisu je stajalo samo "tvoj prijatelj" Italijanski mediji preneli su da je Lidija Miljković, Srpkinja koju je u sredu ujutru u Vićenci ubio bivši suprug Zlatan Vasiljević, u nedelju dobila anonimno pismo u kojoj je upozorena na opasnost. - Ćao… »
Ne idi okolo, u velikoj ste opasnosti: Lidija tri dana pre smrti primila jezivo pismo, a evo kako je bilo potpisano

Ne idi okolo, u velikoj ste opasnosti: Lidija tri dana pre smrti primila jezivo pismo, a evo kako je bilo potpisano

Kurir 10.06.2022
Na italijanskim medijima pojavila se informacija da je Lidija Miljković koja je u sredu brutalno ubijena od strane svog bivšeg supruga Zlatana Vasiljevića, tri dana pre tragedije dobila preteće pismo. Italijanski portal GDV prenosi u celosti pismo… »
Surovo ubijena Srpkinja tri dana uoči zločina primila jezivo pismo

Surovo ubijena Srpkinja tri dana uoči zločina primila jezivo pismo

Nova 10.06.2022
Srpkinja Lidija Miljković, koju je u Vićenci surovo ubio njen bivši partner Zlatan Vasiljević, tri dana uoči tragedije je primila upozoravajuće pismo, kako pišu italijanski mediji. Lidija nije jedina Zlatanova žrtva, on je ubio i svoju partnerku… »
"Zdravo Lidija, vi ste u velikoj opasnosti": Italijanski mediji preneli pismo koje je ubijena Srpkinja dobila tri dana pred…

"Zdravo Lidija, vi ste u velikoj opasnosti": Italijanski mediji preneli pismo koje je ubijena Srpkinja dobila tri dana pred…

Blic 10.06.2022
Ubijenoj Liiji Miljković, kojoj je u sredu dok je dolazila na posao presudio hicem iz pištolja bivši suprug i otac njeno dvoje dece Zlatan Vasiljević, tri dana pre tragedije je dobila neobično pismo koje je potpisao "prijatelj", navode italijanski… »
Srbin želeo da ubije i Lidijinu porodicu: Potresne reči sestre Zlatanove žrtve

Srbin želeo da ubije i Lidijinu porodicu: Potresne reči sestre Zlatanove žrtve

Nova 10.06.2022
Srpkinja Lidija Miljković surovo je ubijena u Vićenci, kada ju je bivši partner Zlatan Vasiljević upucao na parkingu škole, nakon što je odvezla decu. Ona nije jedina Zlatanova žrtva, on je ubio i svoju partnerku Gabrijelu Serano, a zatim je… »
"Imao je noževe kojima je hteo da je gađa": Sestra ubijene Lidije tvrdi da je eksploziv pronađen u Zlatanovom automobilu bio…

"Imao je noževe kojima je hteo da je gađa": Sestra ubijene Lidije tvrdi da je eksploziv pronađen u Zlatanovom automobilu bio…

Blic 10.06.2022
Znali smo da je imao oružje, čak i noževe sa kojima je želeo da pogodi moju sestru, rekli smo policajcu. Ja mislim da je sav eksploziv koji je imao u automobilu bio namenjen nama - rekla je sestra ubijene Srpkinje Lidije Miljković u Vićenci. Sanja… »
Eksploziv u Zlatanovim kolima bio za Lidijinu porodicu? Sestra ubijene Srpkinje: Znali smo da će ovaj dan doći

Eksploziv u Zlatanovim kolima bio za Lidijinu porodicu? Sestra ubijene Srpkinje: Znali smo da će ovaj dan doći

Telegraf 10.06.2022
- Znali smo da je imao oružje, čak i noževe sa kojima je želeo da pogodi moju sestru, rekli smo policajcu. Ja mislim da je sav eksploziv koji je imao u automobilu bio namenjen nama - rekla je sestra ubijene Srpkinje u Vićenci. Sanja Miljković… »

Vesti dana »