Povezane vesti

„Mene fudbal ne zanima“: Subotić objavio kraj karijere i sve šokirao izjavom

„Mene fudbal ne zanima“: Subotić objavio kraj karijere i sve šokirao izjavom

Nova 10.06.2022
Subotić i zvanično rekao zbogom fudbalu. Nekadašnjeg reprezentativca srbije Nevena Subotića nema već godinu na fudbalskim tereniima, ali je tek sada odlučio da objavi kraj karijere. On je poslednji put igrao u dresu Altaha u Austriji i više ga nije… »
"Fudbal me ne zanima, a sport je nebitan": Ispovest bivšeg reprezentativca Srbije koja je šokirala Nemce

"Fudbal me ne zanima, a sport je nebitan": Ispovest bivšeg reprezentativca Srbije koja je šokirala Nemce

Večernje novosti 10.06.2022
GODINU dana ga ne gledamo na terenu, ali izgleda da je Neven Subotić sada rešio da stavi tačku na svoju igračku karijeru. AP Photo/Frank Augstein Subotić je poslednju utakmicu odigrao pre nešto više od godinu dana, tačnije krajem maja 2021… »
Poznati srpski štoper završio karijeru - i više ne prati fudbal! Potpuno se povukao, sada mu je druga stvar prioritet

Poznati srpski štoper završio karijeru - i više ne prati fudbal! Potpuno se povukao, sada mu je druga stvar prioritet

Mondo 10.06.2022
Neven Subotić je igrao za Srbiju na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi i vrlo brzo posle toga se povukao iz državnog tima, a od prošle godine ne igra fudbal. Neven Subotić je igrao za Srbiju na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi i vrlo brzo posle… »

Vesti dana »