Povezane vesti

Američki ambasador: Otvoreni Balkan ne može biti zamena za EU

Američki ambasador: Otvoreni Balkan ne može biti zamena za EU

Politika 10.06.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da Sjedinjene Američke Države podržavaju inicijativu Otvoreni Balkan (OB), jer stvara modele saradnje među zemljama Zapadnog Balkana i da je to bio razlog njegovog prisustva samitu Otvorenog… »
Hil: SAD podržavaju "Otvoreni Balkan", ali ne može biti zamena za EU

Hil: SAD podržavaju "Otvoreni Balkan", ali ne može biti zamena za EU

Euronews 10.06.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da Sjedinjene Države podržavaju inicijativu "Otvoreni Balkan", jer stvara modele saradnje među zemljama Zapadnog Balkana i da je to bio razlog njegovog prisustva samitu u Ohridu. "SAD podržavaju… »
Hil: Po onome što sam video ovde, mislim da se narod već odlučio za evropski put

Hil: Po onome što sam video ovde, mislim da se narod već odlučio za evropski put

N1 Info 10.06.2022
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Kristofer Hil rekao je da on kao Amerikanac ne može da kaže Evropskoj uniji koga će i kada da primi, ali da bi svakoj zemlji preporučio da se okrene ka EU. On je, na konferenciji za medije u ICT Habu u… »
Ambasador Hil: Po onome što sam video, mislim da se narod opredelio za EU

Ambasador Hil: Po onome što sam video, mislim da se narod opredelio za EU

Nova 10.06.2022
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Kristofer Hil rekao je da on kao Amerikanac ne može da kaže Evropskoj uniji koga će i kada da primi, ali da bi svakoj zemlji preporučio da se okrene ka EU. On je, na konferenciji za medije u ICT Habu u… »
Hil: SAD podržavaju Otvoreni Balkan, ali ne može biti zamena za EU

Hil: SAD podržavaju Otvoreni Balkan, ali ne može biti zamena za EU

Telegraf 10.06.2022
Budućnost Srbije jeste unutar EU i to je jasno kao dan - poručio Hil. Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da Sjedinjene države podržavaju inicijativu Otvoreni Balkan, jer stvara modele saradnje među zemljama Zapadnog Balkana i da je… »
Hil: SAD ohrabruju Srbiju na njenom putu ka EU, ali srpski narod treba da odluči o tome

Hil: SAD ohrabruju Srbiju na njenom putu ka EU, ali srpski narod treba da odluči o tome

Danas 10.06.2022
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Kristofer Hil rekao je danas da on kao Amerikanac ne može da kaže Evropskoj uniji (EU) koga će i kada da primi, ali da bi svakoj zemlji preporučio da se okrene ka EU. On je na konferenciji za medije u… »

Vesti dana »