Povezane vesti

After nasred ulice! Muzika trešti iz kola, a Ana Nikolić igra - snimali je s terase i odmah objavili (video)

After nasred ulice! Muzika trešti iz kola, a Ana Nikolić igra - snimali je s terase i odmah objavili (video)

Mondo 11.06.2022
Na društvenim mrežama osvanuo je snimak Ane Nikolić kako nasred ulice ispred kola peva i igra u ranim jutarnjim časovima. Na društvenim mrežama osvanuo je snimak Ane Nikolić kako nasred ulice ispred kola peva i igra u ranim jutarnjim časovima… »
Ana Nikolić novinarima: Ko je vas zvao, šta ćete ovde, ja više ne pevam (VIDEO)

Ana Nikolić novinarima: Ko je vas zvao, šta ćete ovde, ja više ne pevam (VIDEO)

Nova 11.06.2022
Poznata pevačica šokirala je sve prisutne pred nastup u Beogradu. Pop zvezda Ana Nikolić nastupala je sinoć na otvaranju jedog splava. Kada je stigla na splav i izašla iz atomobila šokirala se prisustvom velikog broja novinara. "Šta ćete vi ovde… »
(Video): Ana Nikolić u ranim jutarnjim satima igrala i pevala nasred ulice Komšije je snimale i odmah objavile

(Video): Ana Nikolić u ranim jutarnjim satima igrala i pevala nasred ulice Komšije je snimale i odmah objavile

Blic 11.06.2022
Pevačica Ana Nikolić koja je sinoć bila na otvaranju novog splava "Cotier", slavlje je nastavila ispred svoje zgrade u ranim jutarnjim satima kada je zaigrala nasred ulice. Ana je, naime, pevala i igrala, dok su je snimali sa terase. Ona je snimak… »
(Video) "ponovo radim Sa bivšim mužem": Ana Nikolić pokazala novo izdanje: Sva u cirkonima, a tek kad joj vidite tanani…

(Video) "ponovo radim Sa bivšim mužem": Ana Nikolić pokazala novo izdanje: Sva u cirkonima, a tek kad joj vidite tanani…

Blic 11.06.2022
Pevačica Ana Nikolić pojavila se večeras pred pripadnicima sedme sile i pokazala novo izdanje puno cirkona, kao i tanani struk, te otkrila u kakvim je odnosima sa nekadašnjim suprugom Rastom, kao i zašto izbegava nastupe. - Ne pevam, ovo je… »
Viđaćete me na sudovima, Sa Rastom nikada više neću da budem! Ana Nikolić otkrila nepoznate detalje iz života, priznala…

Viđaćete me na sudovima, Sa Rastom nikada više neću da budem! Ana Nikolić otkrila nepoznate detalje iz života, priznala…

Kurir 11.06.2022
Ana Nikolić posle dužeg vremena imala je nastup u Beogradu, a tom prilikom progovorila je o svojoj karijeri i životu. - Ne pevam, ovo je prijateljski! Dolaziću na sudove, tu ćete me viđati... Došla sam na otvaranje splava, ne nastupam jer spremam… »
Ana Nikolić progovorila o odnosu sa Rastom: Viđamo se i spremamo nešto novo

Ana Nikolić progovorila o odnosu sa Rastom: Viđamo se i spremamo nešto novo

Večernje novosti 11.06.2022
PEVALICA Ana Nikolić sinoć je nastupala na otvaranju novog splava u Beogradu, pa se pred pripadnicima sedme sile pohvalila novim izdanjem punim cirkona, kao i tananim strukom. Foto: Printskrin/Ata Ona je, između ostalog, otkrila i u kakvim je odnosima… »

Vesti dana »