Povezane vesti

Uhapšen vozač koji je usmrtio pešaka na Pančevačkom mostu

Uhapšen vozač koji je usmrtio pešaka na Pančevačkom mostu

Telegraf 11.06.2022
On se sam predao policiji. Vozač taksija koji je na Pančevačkom mostu usmrtio S.L, uhapšen je, saznaje Telegraf. U saradnji sa policijom, dežurni tužilac je, nakon što je osumnjičeni sam došao da se prijavi, naredio da se osumnjičeni zadrži u… »
Užas na Pančevcu: Kolima udario pešaka, od siline udarca on pao s mosta i ostao mrtav na mestu

Užas na Pančevcu: Kolima udario pešaka, od siline udarca on pao s mosta i ostao mrtav na mestu

Telegraf 11.06.2022
Vozač pobegao sa mesta nesreće, potraga u toku. Na Pančevačkom mostu jutros oko 1 sat iza ponoći dogodila se teška saobraćajna nesreća sa smrtnim ishodom, rečeno je iz MUP-a za Telegraf.rs. Oko 1 i 15 jutros vozač automobila udario je pešaka S… »
Taksista sa Pančevca se predao policiji, određeno mu je zadržavanje

Taksista sa Pančevca se predao policiji, određeno mu je zadržavanje

Nova 11.06.2022
Taksista koji je noćas na Pančevačkom mostu automobilom naleteo na muškarca S.I. (34) i usmrtio ga na mestu, predao se policiji. Dežurni tužilac je, u saradnji sa policijskom stanicom, nakon što je osumnjičeni sam došao da se prijavi, naredio… »
Predao se osumnjičeni za tešku saobraćajnu nesreću na Pančevačkom mostu

Predao se osumnjičeni za tešku saobraćajnu nesreću na Pančevačkom mostu

Dnevnik 11.06.2022
BEOGRAD: Dežurni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva naredio je danas, u saradnji sa policijom, da se osumnjičenom za saobraćajnu nesreću na Pančevačkom mostu u kojoj je poginuo pešak, odredi zadržavanje do 48 sati. Osumnjičeni vozač… »
Predao se taksista koji je sinoć na pančevcu usmrtio mladića: Pobegao s lica mesta, a danas se sam prijavio

Predao se taksista koji je sinoć na pančevcu usmrtio mladića: Pobegao s lica mesta, a danas se sam prijavio

Kurir 11.06.2022
Vozač taksija koji je sinoć na Pančevačkom mostu usmrtio S.L, uhapšen je. Osumnjičeni se sam prijavio u policiji. U saradnji sa policijskom službom, dežurni tužilac je, naredio da se osumnjičeni zadrži u trajanju od 48 sati, nakon čega ce biti… »
Uhapšen taksista koji je usmrtio mladića na pančevcu: Tužilaštvo mu odredilo pritvor - sam došao da se prijavi!

Uhapšen taksista koji je usmrtio mladića na pančevcu: Tužilaštvo mu odredilo pritvor - sam došao da se prijavi!

Mondo 11.06.2022
Policija je uhapsila muškarca koji je osumnjičen da je kolima usmrtio mladića na Pančevačkom mostu. Policija je uhapsila muškarca koji je osumnjičen da je kolima usmrtio mladića na Pančevačkom mostu. Vozač taksija koji se sumnjiči da je sinoć… »
Vozač automobila se predao policiji: Određeno zadržavanje osumnjičenom za nesreću na Pančevačkom mostu

Vozač automobila se predao policiji: Određeno zadržavanje osumnjičenom za nesreću na Pančevačkom mostu

Euronews 11.06.2022
Dežurni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštvanaredio je danas, u saradnji sa policijom, da se osumnjičenom za saobraćajnu nesreću na Pančevačkom mostu u kojoj je poginuo pešak, odredi zadržavanje do 48 sati. Osumnjičeni vozač automobila… »
Krv je prštala svuda, preleteo je ogradu! Očevidac nesreće na Pančevcu još u šoku: Nju sam spasao, ali žao mi je što…

Krv je prštala svuda, preleteo je ogradu! Očevidac nesreće na Pančevcu još u šoku: Nju sam spasao, ali žao mi je što…

Kurir 11.06.2022
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sat vremena posle ponoći na Pančevačkom mostu stradao je pešak S.L. (34), a očevidac nesreće, ujedno i čovek koji je spasao ženu da ne skoči sa mosta, ispričao je šta se tačno dogodilo. 03:16… »
"Probudio me je alarm, izjurio sam u dvorište siguran da je neko skočio s mosta": Radnici firmi ispod Pančevča o detaljima…

"Probudio me je alarm, izjurio sam u dvorište siguran da je neko skočio s mosta": Radnici firmi ispod Pančevča o detaljima…

Blic 11.06.2022
"Spavao sam kada me je probudio alarm. Izjurio sam odmah u dvorište da vidim šta se dešava, ali ništa nisam video, međutim, čuo sam da je alarm zapravo upaljen u firmi pored nas i čuo sam neku neke glasove i galamu. Bilo mi je jasno da se nešto… »
Pešak sa pančevačkog mosta pokušao da spreči samoubistvo žene? Nova otkrića koja su prethodila jezivoj tragediji!

Pešak sa pančevačkog mosta pokušao da spreči samoubistvo žene? Nova otkrića koja su prethodila jezivoj tragediji!

Mondo 11.06.2022
Prema novim nezvaničnim informacijama, saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu prethodila je svađa nekoliko osoba koje žive ispod mosta. Prema novim nezvaničnim informacijama, saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu prethodila je svađa… »
Taksista ga pokosio u punoj brzini na Pančevcu, pao sa visine od 15 metara FOTO

Taksista ga pokosio u punoj brzini na Pančevcu, pao sa visine od 15 metara FOTO

Nova 11.06.2022
Posle stravične nesreće koja se dogodila na Pančevačkom mostu u smeru ka centru Beograda, telo pešaka, na kog je naleteo taksista, od siline udara preletelo je ogradu i palo sa visine od 15 metara u krug jedne privatne firme koja se bavi prodajom… »
Preleteo preko ograde mosta, pao na limeni krov firme i poginuo: Jezivi detalji nesreće na Pančevačkom mostu, nastradao…

Preleteo preko ograde mosta, pao na limeni krov firme i poginuo: Jezivi detalji nesreće na Pančevačkom mostu, nastradao…

Blic 11.06.2022
Mladić S. L. (34) poginuo je jutros oko 1 sat iza ponoći kada je na njega na Pančevačkom mostu naletelo vozilo. Od siline udara mladić je poleteo preko ograde mosta, pao je na limeni krov firme i poginuo na licu mesta! Kako se saznaje, mladić je… »
Spasao ženu koja je htela da skoči sa Pančevca, pa ga taksi bacio sa mosta: Ovo je prethodilo užasnoj nesreći

Spasao ženu koja je htela da skoči sa Pančevca, pa ga taksi bacio sa mosta: Ovo je prethodilo užasnoj nesreći

Telegraf 11.06.2022
Nakon prepirke žena se revoltirano popela na most i zapretila da će skočiti, Rođaci i komšije krenuli su za njom i uspeli da je odgovore od suicida i spasu, a među njima je bio i poginuli Slobodan L. Saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu… »
Horor na Pančevačkom mostu! Kolima udario pešaka koji je pao sa mosta i poginuo na mestu - Vozač pobegao, u toku potera!

Horor na Pančevačkom mostu! Kolima udario pešaka koji je pao sa mosta i poginuo na mestu - Vozač pobegao, u toku potera!

Mondo 11.06.2022
Na Pančevačkom mostu jutros oko 1 sat iza ponoći dogodila se teška saobraćajna nesreća sa smrtnim ishodom. Na Pančevačkom mostu jutros oko 1 sat iza ponoći dogodila se teška saobraćajna nesreća sa smrtnim ishodom. Jutros oko 1 sat iza ponoći… »
Minibus koji se juče prevrnuo kod Šimanovaca poslat na veštačenje: Jedan radnik poginuo, 20 povređeno

Minibus koji se juče prevrnuo kod Šimanovaca poslat na veštačenje: Jedan radnik poginuo, 20 povređeno

Telegraf 11.06.2022
Utvrđuje se da li je vozilo bilo ispravno, kojom brzinom je se kretalo... Minibus u kojem su bili radnici, od kojih je jedan poginuo, a 20 povređeno u saobraćajnoj nesreći kod Šimanovaca poslat je na veštačenje. - Utvrđuje se da li je vozilo bilo… »
Pešaka na Pančevcu usmrtio taksista, policija traga za „sitroenom“

Pešaka na Pančevcu usmrtio taksista, policija traga za „sitroenom“

Nova 11.06.2022
Kako portal Nova.rs nezvanično saznaje u pitanju je automobil "sitroen c5" beogradskih registarskih tablica. Muškarac S. I. (34) stradao je danas, jedan sat po ponoći na Pančevačkom mostu, smer ka gradu, kada je na njega naleteo automobil, čiji je… »
Pešak stradao u saobraćajnoj nesreći na Pančevackom mostu, policija traga za osumnjičenim

Pešak stradao u saobraćajnoj nesreći na Pančevackom mostu, policija traga za osumnjičenim

Euronews 11.06.2022
Jedan pešak stradao je tokom noći u saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu, rečeno je Tanjugu u MUP-u. Do nesreće je došlo oko sat vremena nakon ponoći, u smeru ka gradu. Telo je prebačeno na obdukciju na Institut za sudsku medicinu… »
"Kretao se brzinom mnogo većom od dozvoljene": Policija pregledala snimke i saslušala svedoke užasa na Pančevcu, utvrđeno…

"Kretao se brzinom mnogo većom od dozvoljene": Policija pregledala snimke i saslušala svedoke užasa na Pančevcu, utvrđeno…

Blic 11.06.2022
Beogradska policija pregledala je snimke sa sigurnosnih kamera, i po nalogu dežurnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilaštva, koji je prisustvovao uviđaju, saslušala očevice stravične nesreće na Pančevačkom mostu u kojoj je nastradao… »
Novi detalji nesreće na pančevcu! Policija identifikovala vozilo koje je bacilo pešaka sa mosta na krov firme! (foto)

Novi detalji nesreće na pančevcu! Policija identifikovala vozilo koje je bacilo pešaka sa mosta na krov firme! (foto)

Mondo 11.06.2022
S.L. (34) poginuo je jutros oko 1 sat iza ponoći kada je na njega na Pančevačkom mostu naletelo vozilo. S.L. (34) poginuo je jutros oko 1 sat iza ponoći kada je na njega na Pančevačkom mostu naletelo vozilo. U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja… »
Oglasilo se tužilaštvo o nesreći na Pančevcu: Izdat nalog za hapšenje vozača

Oglasilo se tužilaštvo o nesreći na Pančevcu: Izdat nalog za hapšenje vozača

Nova 11.06.2022
Vozaču koji je osumnjičen da je usmrtio pešaka na teret se stavlja teško delo protiv bezbednosti saobraćaja i nepružanje pomoći. Dežurni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva prisustvovao je uviđaju nakon saobraćajne nesreće koja se… »
Identifikovano vozilo smrti sa Pančevačkog mosta: Pešak pao na limeni krov firme, propao kroz njega i poginuo

Identifikovano vozilo smrti sa Pančevačkog mosta: Pešak pao na limeni krov firme, propao kroz njega i poginuo

Telegraf 11.06.2022
Kamere su pokazale da je reč o citroenu. S. L. (34) poginuo je jutros oko 1 sat iza ponoći kada je na njega na Pančevačkom mostu naletelo vozilo "citroen", rečeno je za Telegraf.rs. Kako nezvanično saznajemo, S. L. je pao preko limenog krova firme… »
Saznajemo: Sumnja se da je taksi vozilo usmrtilo pešaka na Pančevačkom mostu

Saznajemo: Sumnja se da je taksi vozilo usmrtilo pešaka na Pančevačkom mostu

Telegraf 11.06.2022
S.L. je stradao u saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu kada je na njega naleteo automobil koji se kretao u smeru ka gradu. S. L. (34) poginuo je jutros oko 1 sat iza ponoći kada je na njega na Pančevačkom mostu naletelo najverovatnije taksi… »
Najnoviji detalji saobraćajne nesreće na Pančevcu: Sumnja se da je "taksi smrti" vozio "ludačkom" brzinom

Najnoviji detalji saobraćajne nesreće na Pančevcu: Sumnja se da je "taksi smrti" vozio "ludačkom" brzinom

Telegraf 11.06.2022
Biće mu određeno zadržavanje, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja i krivično delo ne pružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi. Dežurni tužilac Prvog osnovnog javnog… »
Poginuo pešak na Pančevačkom mostu, policija traga za vozačem

Poginuo pešak na Pančevačkom mostu, policija traga za vozačem

N1 Info 11.06.2022
Mladić (34) poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas, sat iza ponoći na Pančevačkom mostu, smer ka gradu. Udarac je bio tako jak da je nesrećni čovek preleteo ogradu mosta i pao na pločnik, u krug jedne privatne firme koja se… »
Strašna nesreća na Pančevcu: Udarila ga kola, od udarca preleteo ogradu mosta

Strašna nesreća na Pančevcu: Udarila ga kola, od udarca preleteo ogradu mosta

Nova 11.06.2022
Mladić (34) poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas, sat iza ponoći na Pančevačkom mostu, smer ka gradu. Udarac je bio tako jak da je nesrećni čovek preleteo ogradu mosta i pao na pločnik, u krug jedne privatne firme koja se… »
Potraga za vozačem automobila smrti sa Pančevca u toku: Kolima "bacio" pešaka sa mosta i pobegao

Potraga za vozačem automobila smrti sa Pančevca u toku: Kolima "bacio" pešaka sa mosta i pobegao

Telegraf 11.06.2022
S.L. je stradao u saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu kada je na njega naleteo automobil koji se kretao u smeru ka gradu. Potraga za vozačem koji je noćas oko 1 sat iza ponoći na Pančevačkom mostu udario pešaka, pa ga od siline udarca… »
Pešak stradao na Pančevačkom mostu

Pešak stradao na Pančevačkom mostu

Vesti online 11.06.2022
Jedan pešak stradao je tokom noći u saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu, rečeno je Tanjugu u MUP-u. Do nesreće je došlo oko sat vremena nakon ponoći, u smeru ka gradu. Telo je prebačeno na obdukciju na Institut za sudsku medicinu… »

Vesti dana »