Povezane vesti

Vukušić sa oduševljenjem pričao o kolubari: ‘Predsednik je došao kod mene, to nisam nigde doživeo! Superliga je odmah…

Vukušić sa oduševljenjem pričao o kolubari: ‘Predsednik je došao kod mene, to nisam nigde doživeo! Superliga je odmah…

Hot sport 11.06.2022
Veliko pojačanje za ekipu iz Lazarevca! Ekipa Kolubare iz Lazarevca, koju će u drugoj sezoni u Superligi ponovo predvoditi Dejan Đurđević, dovela je veliko pojačanje pred start priprema. U Lazarevac je stigao hrvatski napadač, Ante Vukušić… »
U Srbiji znaju više o Hajduku od mene! Bivši špic Hrvatske stigao u Superligu, pa se oduševio: To nigde nisam doživeo!

U Srbiji znaju više o Hajduku od mene! Bivši špic Hrvatske stigao u Superligu, pa se oduševio: To nigde nisam doživeo!

Mondo 11.06.2022
Ante Vukušić će naredne sezone biti udarna igla Kolubare. Ante Vukušić će naredne sezone biti udarna igla Kolubare. Kao bomba je odjeknula vest da će naredne godine napad Kolubare iz Lazarevca predvoditi nekadašnji reprezentativac Hrvatske Ante… »
Transfer dana u Superligi! Kolubara dovela bivšeg napadača splitskog Hajduka!

Transfer dana u Superligi! Kolubara dovela bivšeg napadača splitskog Hajduka!

Sportske.net 11.06.2022
Prelazni rok u domaćoj Superligi je sve zanimljiviji, a za to se potrudila i Kolubara koja je dovela veoma atraktivno pojačanje u napadačkim redovima. Superligaš iz Lazarevca je na društvenim mrežama potvrdio da je novi fudbaler Kolubare… »
Senzacionalan transfer u Lazarevcu: Bivši reprezentativac Hrvatske pojačao Kolubaru (foto)

Senzacionalan transfer u Lazarevcu: Bivši reprezentativac Hrvatske pojačao Kolubaru (foto)

Večernje novosti 11.06.2022
ANTE Vukušić, izdanak škole fudbala splitskog Hajduka i nekadašnji reprezentativac Hrvatske, pojačao je lazarevačku Kolubaru. FOTO: Printskrin/Instagram/FKKolubara1919 Superligaš je tu vest obelodanio na svom Instagram nalogu, a napadač dolazi u… »

Vesti dana »

U Srbiji danas pretežno sunčano, najviše do 28 stepeni

U Srbiji danas pretežno sunčano, najviše do 28 stepeni

Politika pre 19 minutajoš 8 povezanih
Xi u Parizu počinje evropsku turneju, dolazi i u Srbiju

Xi u Parizu počinje evropsku turneju, dolazi i u Srbiju

Al Jazeera pre 49 minutajoš 1 povezana
Žena poginula kada ju je udario voz u Zemun Polju

Žena poginula kada ju je udario voz u Zemun Polju

Politika pre 19 minutajoš 6 povezanih
I Vaskrsni ponedeljak i Đurđevdan

I Vaskrsni ponedeljak i Đurđevdan

Politika pre 20 minutajoš 6 povezanih