Povezane vesti
Kragujevac: Žitelji Knjaževačke i ulice Milice Urošević dobili asfalt
Pressek 11.06.2022
U naselju Stanovo, žitelji Knjaževačke i ulice Milice Urošević, konačno su dobili asfalt. Za asfaltiranje te dve ulice u dužini od oko 200 metara, utrošeno je oko 150 tona asfalta, a vrednost radova je blizu tri miliona dinara. Krajem marta… »
Asfaltirana ulica Knjaževačke i Milice Urošević u MZ Stanovo
Glas Šumadije 11.06.2022
U naselju Stanovo izvode se završni radovi na asfaltiranju ulica Knjaževačke i Milice Urošević. Radove na terenu obišli su gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić i direktor JKP Šumadija Kragujevac Marko Vujnović sa saradnicima. Nakon radova na… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 7 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane