Povezane vesti

Srbija tek hvata zalet za Katar

Srbija tek hvata zalet za Katar

Politika 11.06.2022
Nakon slabog početka naši fudbaleri protiv Slovenije i Švedske pokazali da imaju karakter. – Stojković prvi posle Antića uspeo da vrati poverenje u nacionalni tim. – „Probuđeni” Luka Jović, Filip Đuričić igrač od koga se puno očekuje… »
Sergej: Najbitnije da sam u sredini, pozicija nije bitna

Sergej: Najbitnije da sam u sredini, pozicija nije bitna

N1 Info 11.06.2022
Jači od umora, leti pobedničkim koridorom sa „orlovima“ i Sergej Milinković Savić. Ofanzivac Lacija spreman je i za četvrti meč Srbije u junskom ciklusu Lige nacija. Duel sa Slovenijom može srpski tim da vine i na prvo mesto Grupe 4 "B"… »
Piksi otkrio, evo ko neće igrati protiv slovenije: Dva bitna izostanka!

Piksi otkrio, evo ko neće igrati protiv slovenije: Dva bitna izostanka!

Hot sport 11.06.2022
Bez štoperskog tandema! Reprezentacija Srbije igra sa Slovenijom duel u okviru Lige nacija.. Meč je na programu u nedelju od 20.45, a utakmica će biti odigrana u Ljubljani. Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi neće moći da računa na dvojicu… »
Sergej: Najbitnije da sam u sredini, pozicija nije bitna

Sergej: Najbitnije da sam u sredini, pozicija nije bitna

Sport klub 11.06.2022
Jači od umora, leti pobedničkim koridorom sa „orlovima“ i Sergej Milinković Savić. Ofanzivac Lacija spreman je i za četvrti meč Srbije u junskom ciklusu Lige nacija. Duel sa Slovenijom može srpski tim da vine i na prvo mesto Grupe 4 "B"… »
Srbija bez Mašovića i Nastasića u Sloveniji

Srbija bez Mašovića i Nastasića u Sloveniji

Sport klub 11.06.2022
Selektor Srbije, Dragan Stojković, pred meč sa Slovenijom, ne računa na Matiju Nastasića i Erhana Mašovića. Od izveštača iz Ljubljane Potvrdio je to i šef struke srpskog tima na konferenciji za medije, uoči meča u Ljubljani. „Nastasić i… »
Srbija uživa uz "orlove" Naši reprezentativci oduševili navijače lepom igrom i pobedom protiv Švedske

Srbija uživa uz "orlove" Naši reprezentativci oduševili navijače lepom igrom i pobedom protiv Švedske

Večernje novosti 10.06.2022
ELEGANTNO, dominantno, sa stilom... Piksijevi "orlovi" obradovali su nas još jednom slatkom pobedom, usred Stokhloma protiv Švedske - 1:0. Nije Liga nacija takmičenje na top nivou, u kojem se "grize i bije" do maksimuma, ali je lepo kada se trijumfuje… »

Vesti dana »