Povezane vesti

Bitan dan za njega: Srpski štoper odlučio svoju budućnost i stavio paraf na novi ugovor!

Bitan dan za njega: Srpski štoper odlučio svoju budućnost i stavio paraf na novi ugovor!

Hot sport 11.06.2022
Veljković ostaje u Bundesligi! Srpski internacionalac i redovni reprezentativac Miloš Veljković danas je produžio ugovor sa ekipom Verdera iz Bremena. https://twitter.com/werderbremen_en/status/1535579700617269249 ‘Posle povratka u Bundesligu, bilo… »
Vratili se u Bundesligu - Veljković u Verderu do 2025.

Vratili se u Bundesligu - Veljković u Verderu do 2025.

Sportski žurnal 11.06.2022
Miloš Veljković došao je u Bremen 2016. iz Totenhema. Štoper fudbalske reprezentacije Srbije Miloš Veljković potpisao je danas novi, trogodišnji ugovor sa Verderom i ostaće igrač tima iz Bremena do 2025. godine. „Posle povratka u Bundesligu… »
Veljković produžio ugovor sa Verderom

Veljković produžio ugovor sa Verderom

Nova 11.06.2022
Ostaje na mestu uspeha. Miloš Veljković, reprezentativac Srbije, produžio je ugovor sa Verderom iz Bremena. „Posle povratka u Bundesligu, bilo mi je jasno da će Bremen biti moj prvi izbor. Želim da učinim sve što mogu da pomognem da ostvarimo… »
Miloš Veljković produžio ugovor, ostaje u Verderu

Miloš Veljković produžio ugovor, ostaje u Verderu

Sport klub 11.06.2022
Srpski reprezentativac će i naredne sezone igrati u Bundesligi. Srpski fudbaler Miloš Veljković produžio je ugovor sa Verderom iz Bremena. „Posle povratka u Bundesligu, bilo mi je jasno da će Bremen biti moj prvi izbor. Želim da učinim sve što… »
Srbin potpisao: Miloš Veljković doneo odluku o nastavku karijere

Srbin potpisao: Miloš Veljković doneo odluku o nastavku karijere

Večernje novosti 11.06.2022
SRPSKI fudbaler Miloš Veljković nastaviće karijeru u Verderu, pošto je danas produžio ugovor sa klubom iz Bremena. FOTO: FSS Nakon povratka kluba u Bundesligu, reprezentativac naše zemlje nije imao dilemu kada je ostanak u pitanju. - Posle povratka… »

Vesti dana »