Povezane vesti

Jeziva priča majke Gorana Mihajlovića koga je brutalno ubio belivukov klan Porodica sprovela privatnu istragu, evo šta su…

Jeziva priča majke Gorana Mihajlovića koga je brutalno ubio belivukov klan Porodica sprovela privatnu istragu, evo šta su…

Kurir 11.06.2022
Optužnica protiv Veljka Belivuka i njegove grupe za ubistva Gorana Mihajlovića i Nikole Mitića potvrđena je početkom ovog meseca u Višem sudu u Beogradu, a nakon toga u javnosti su se pojavile i fotografije na kojima su prikazani poslednji trenuci… »
Teška ispovest majke Gorana Mihajlovića za čije ubistvo se tereti Belivuk: "Ovo mi je najteže da gledam"

Teška ispovest majke Gorana Mihajlovića za čije ubistvo se tereti Belivuk: "Ovo mi je najteže da gledam"

Telegraf 11.06.2022
"Niko ne brine o žrtvama i porodicama" Optužnica protiv Veljka Belivuka i njegove grupe za ubistva Gorana Mihajlovića i Nikole Mitića potvrđena je početkom ovog meseca u Višem sudu u Beogradu, a nakon toga u javnosti su se pojavile i fotografije na… »
"Rekao mi je: 'vašeg sina su ometlali. Uhvatio ga je belivukov klan'" Porodice žrtava klana Velje Nevolje otkrile šta se…

"Rekao mi je: 'vašeg sina su ometlali. Uhvatio ga je belivukov klan'" Porodice žrtava klana Velje Nevolje otkrile šta se…

Blic 10.06.2022
"Gorana Mihajlovića je otac tog 1. aprila zvao ne zna koliko puta na broj telefona koji je njegov sin koristio. Telefon je zvonio do pola četiri, a onda više nije bio dostupan. I ranije je odlazio, ali se nikada nije desilo da se barem ocu ne javi..."… »

Vesti dana »