Povezane vesti

Beogradski sindikat počeo koncert kao nikad niko Publika u transu: "Moja žena Sandra se porodila"

Beogradski sindikat počeo koncert kao nikad niko Publika u transu: "Moja žena Sandra se porodila"

Blic 12.06.2022
Beogradski sindikat otvorio je svoj koncert kao niko nikad. Prva pesma bila je "Za sve moje ljude", ali je jedan od članova benda iskoristio priliku da sa fanovima podeli najlepšu vest koja je mogla da mu stigne pred početak koncerta. Naime, Blažo… »
Beogradski sindikat pred punim tašom: Ni pljusak nije sprečio ljubitelje rep sastava da uživaju u muzici (foto)

Beogradski sindikat pred punim tašom: Ni pljusak nije sprečio ljubitelje rep sastava da uživaju u muzici (foto)

Večernje novosti 11.06.2022
BEOGRADSKI sindikat večeras i pored jakog pljuska održava koncert na beogradskom Tašmajdanu. To je prvi nastup pred publikom ove grupe nakon 2012. godine. Foto: N. Skenderija Na početku koncerta Aleksandar Karadžinović, poznatiji kao Šef Sale, je… »
Po pljusku Beogradski sindikat otvorio koncert pred punim Tašom (FOTO)

Po pljusku Beogradski sindikat otvorio koncert pred punim Tašom (FOTO)

Danas 11.06.2022
Na beogradskom stadionu Tašmajdan koncert Beogradskog sindikata otvorio reper Smoke Mardeljano, koji je pozdravio po pljusku pun Taš. On je izveo niz svojih pesama uz „podršku“ Škaba iz Beogradskog sindikata. Beogradski sindikat večeras će imati… »

Vesti dana »