Povezane vesti

Kolašinac imao četvoro dece, s Novom verenicom čekao peto: Isplivali novi detalji iz života pevača ubijenog u Holandiji

Kolašinac imao četvoro dece, s Novom verenicom čekao peto: Isplivali novi detalji iz života pevača ubijenog u Holandiji

Kurir 12.06.2022
Pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac (43) ubijen je u četvrtak u sačekuši u Buhtenu u holandskom Limburgu, gde je živeo. Njegovi sestra i brat su za holandski portal Boevennieuws.pro potvrdili da je Kolašinac likvidiran. Iako je prvobitna… »
"Poslednjih godina došao je do većih para": Komšije pevača ubijenog u Holandiji otkrivaju detalje iz njegovog života

"Poslednjih godina došao je do većih para": Komšije pevača ubijenog u Holandiji otkrivaju detalje iz njegovog života

Blic 12.06.2022
Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je u četvrtak u Holandiji, a tamošnja policija intenzivno traga za počiniocima i radi na rasvetljavanju zločina. Detalji jezive sačekuše nisu poznati, a iz porodice Kolašinac ističu da… »
Brate moj, ubili su te prokletnici: Rodbina se oprašta od ubijenog pevača

Brate moj, ubili su te prokletnici: Rodbina se oprašta od ubijenog pevača

Nova 12.06.2022
Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je u četvrtak u sačekuši u Holandiji, a njegovi prijatelji i rođaci se oproštaju od njega. Od njega se na društvenim mrežama oprostila njegova sestra. „Brate moj, primila sam vest da si nas… »
Kupio auto, došao do većih para: Ubijeni pevač sa 15 godina otišao u Holandiju

Kupio auto, došao do većih para: Ubijeni pevač sa 15 godina otišao u Holandiju

Nova 12.06.2022
Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je u četvrtak u Holandiji, a tamošnja policija intenzivno traga za počiniocima i radi na rasvetljavanju zločina. Detalji jezive sačekuše nisu poznati, a iz porodice Kolašinac ističu da… »
FOTO Ovo je foto-robot svedoka ubistva srpskog pevača u Holandiji

FOTO Ovo je foto-robot svedoka ubistva srpskog pevača u Holandiji

Nova 12.06.2022
Pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac (43) ubijen je u četvrtak u Holandiji, a u njega su smrtonosni hici ispaljeni u naselju u mestu Buhten. Kako prenosi policija u Holandiji, objavljen je foto-robot svedoka ubistva i svi građani koji prepoznaju… »
Ubica ga čekao, pa u njega ispalio smrtonosne hice: Detalji ubistva pevača

Ubica ga čekao, pa u njega ispalio smrtonosne hice: Detalji ubistva pevača

Nova 12.06.2022
Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je četvrtak u sačekuši u Holandiji, a policija traga za napadačima. Nepoznati počinilac je u ranim jutarnjim časovima, sa više hitaca usmrtio Kolašinca. Istražni organi intenzivno rade na… »
Novi detalji ubistva Kolašinca u Holandiji: Telo pronađeno ispred garaže, objavljen foto-robot! (foto)

Novi detalji ubistva Kolašinca u Holandiji: Telo pronađeno ispred garaže, objavljen foto-robot! (foto)

IndeksOnline 12.06.2022
Pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac (43) ubijen je u četvrtak u Holandiji. Kako prenose lokalni mediji, Kolašinac je likvidiran u sačekuši u stambenom naselju u mestu Buhten (provincija Limburg). Telo Kolašinca pronađeno je oko 16.30 ispred… »
Isplivali novi detalji ubistva srpskog pevača u Holandiji! Policija pregledala snimke sa kamera, postojao je svedok!

Isplivali novi detalji ubistva srpskog pevača u Holandiji! Policija pregledala snimke sa kamera, postojao je svedok!

Mondo 12.06.2022
Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je u Holandiji. Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je u Holandiji. Nepoznati počinilac je juče u ranim jutarnjim časovima čekao, a onda sa više hitaca usmrtio pevača… »
Novi detalji ubistva pevača iz Srbije u Holandiji: Telo pronađeno ispred garaže, objavljen foto-robot! (foto)

Novi detalji ubistva pevača iz Srbije u Holandiji: Telo pronađeno ispred garaže, objavljen foto-robot! (foto)

Kurir 12.06.2022
Pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac (43) ubijen je u četvrtak u Holandiji. Kako prenose lokalni mediji, Kolašinac je likvidiran u sačekuši u stambenom naselju u mestu Buhten (provincija Limburg). Telo Kolašinca pronađeno je oko 16.30 ispred… »
Potresna poruka supruge ubijenog Kolašinca! Nisu ti dali da upoznaš sina kojeg si ceo život sanjao

Potresna poruka supruge ubijenog Kolašinca! Nisu ti dali da upoznaš sina kojeg si ceo život sanjao

IndeksOnline 12.06.2022
Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je rano jutros u Holandiji, saznaje indeksonline.rs Kako smo ranije preneli, nepoznati počinilac je u ranim jutarnjim časovima, sa više hitaca usmrtio Kolašinca. Šerijatska supruga ubijenog… »
Pevač iz Srbije ubijen u Holandiji

Pevač iz Srbije ubijen u Holandiji

Radio 021 12.06.2022
Enver Miki Kolašinac, pevač iz Novog Pazara, ubijen je juče rano ujutro u Holandiji. Kako prenose Novosti.rs, još nepoznati počinilac je čekao Kolašinca, a onda ga je usmrtio s više hitaca. Kolašinac je živeo u Srbiji, a povremeno je boravio u… »
Kolašinac se takmičio u zvezdama Granda: Ubijen je u sačekuši u Holandiji, a proslavila ga je ova pesma

Kolašinac se takmičio u zvezdama Granda: Ubijen je u sačekuši u Holandiji, a proslavila ga je ova pesma

Blic 12.06.2022
Pevač Enver Miki Kolašinac ubijen je u Holandiji u sačekuši. Vest o ubistvu potvrdila je i njegova porodica. - Brate moj, primila sam vest da si nas prerano napustio, da su te ubili prokletnici. Duša mi je slomljena. Ostavio si me ali ćeš zauvek… »
Ubiše te prokletnici, zaplakaće i njihova majka! Opraštaju se od pevača ubijenog u sačekuši, sestrine reči lome srce

Ubiše te prokletnici, zaplakaće i njihova majka! Opraštaju se od pevača ubijenog u sačekuši, sestrine reči lome srce

Kurir 12.06.2022
Folk pevač iz Novog Pazara Enver Miki Kolašinac ubijen je rano jutros u Holandiji, saznaje indeksonline.rs Kako se nezvanično saznaje, nepoznati počinilac je u ranim jutarnjim časovima, sa više hitaca usmrtio Kolašinca. “Brate moj rahmet ti… »

Vesti dana »

Srbija – Slovenija 0:0 (poluvreme)

Srbija – Slovenija 0:0 (poluvreme)

Politika pre 8 minutajoš 124 povezane
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 3 satajoš 28 povezanih
Najavljen sastanak Vučića i Kurtija 26. juna u Briselu

Najavljen sastanak Vučića i Kurtija 26. juna u Briselu

Novi magazin pre 32 minutajoš 16 povezanih