Povezane vesti

Za sreću nam treba mnogo muke, za nesreću 1 sekund: Potresne reči oca poginulog Slobodana s Pančevačkog mosta! Ostao bez…

Za sreću nam treba mnogo muke, za nesreću 1 sekund: Potresne reči oca poginulog Slobodana s Pančevačkog mosta! Ostao bez…

Kurir 12.06.2022
Za smrt sina jedinca sam saznao nekoliko sati posle nesreće, kada mi je zazvonio telefon. On je hteo da spreči svoju devojku da skoči s mosta, a onda je na njega ogromnom brzinom naleteo automobil. Za sreću nam je potrebno mnogo muke, a za nesreću… »
„Videćete koja mrtva žena će biti sutra u novinama“: Detalji udesa na Pančevcu

„Videćete koja mrtva žena će biti sutra u novinama“: Detalji udesa na Pančevcu

Nova 12.06.2022
Slobodan Lukić (34) je poginuo juče, sat vremena iza ponoći, u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Pančevačkom mostu u Beogradu, kad je na njega naleteo taksi i bacio ga preko ograde mosta, visoke preko 15 metara, na beton. Prema… »
Žena potrčala ka ogradi mosta i izgovorila jezive reči! Detalji nesreće na Pančevcu: Leteo je 30 metara uvis, puklo je!

Žena potrčala ka ogradi mosta i izgovorila jezive reči! Detalji nesreće na Pančevcu: Leteo je 30 metara uvis, puklo je!

Mondo 12.06.2022
Saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu prethodila je svađa. Saobraćajnoj nesreći na Pančevačkom mostu prethodila je svađa. U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče na Pančevačkom mostu, poginuo je S. L. (34), kada je na… »
Samo sam rekao "pazi", a onda jak udarac, leteo je 30 metara uvis: Novi detalji jezive tragedije na Pančevcu

Samo sam rekao "pazi", a onda jak udarac, leteo je 30 metara uvis: Novi detalji jezive tragedije na Pančevcu

Kurir 12.06.2022
Slobodan Lukić (34) poginuo je juče, sat vremena iza ponoći, u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Pančevačkom mostu u Beogradu, kad je na njega naleteo automobil "sitroen C5", inače taksi vozilo, bacivši ga preko ograde mosta… »
"Krvi je bilo svuda": Očevidac nesreće na Pančevačkom mostu: Nju sam spasao, ali žao mi je što nisam i njega

"Krvi je bilo svuda": Očevidac nesreće na Pančevačkom mostu: Nju sam spasao, ali žao mi je što nisam i njega

Blic 11.06.2022
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sat vremena posle ponoći na Pančevačkom mostu stradao je pešak S.L. (34), a očevidac nesreće Jovica Gudžurić, ujedno i čovek koji je spasao ženu da ne skoči sa mosta, ispričao je šta se… »

Vesti dana »