Povezane vesti

Rođen sam da ubijam Ove jezive poruke su stigle tržnim centrima u Zagrebu, a evo i odakle

Rođen sam da ubijam Ove jezive poruke su stigle tržnim centrima u Zagrebu, a evo i odakle

Kurir 12.06.2022
Preteća poruka uznemirujućeg sadržaja nazvana SPAM MRŽNJA primorala je tržne centre da odmah alarmiraju policiju koja s policijskim psima intenzivno češlja svaki metar prostora kako bi se otklonile sve sumnje u postojanje eksplozivne naprave. -… »
Stegosaurus slao preteće poruke sa ruskog domena? Novi detalji o dojavama o postavljenim bombama po Zagrebu

Stegosaurus slao preteće poruke sa ruskog domena? Novi detalji o dojavama o postavljenim bombama po Zagrebu

Kurir 12.06.2022
Zbog preteće poruke uznemirujućeg sadržaja danas su evakuisani tržni centri u Zagrebu i okolini. "Eksploziv u trgovačkom centru. Ja sam rođendanski ubica. Rođen da ubije. Svi ćete osetiti moju mržnju eksplozija. Svi ćete umrti", sadržaj je… »
Drama u Zagrebu Dojave o bombama u više tržnih centara u hrvatskoj prestonici

Drama u Zagrebu Dojave o bombama u više tržnih centara u hrvatskoj prestonici

Kurir 12.06.2022
Zagrebačka policija primila je danas, nešto pre 9.30 sati, dojave o navodno postavljenim bombama u više tržnih centara u glavnom gradu Hrvatske, potvrdila je Policijska uprava. Policija je na terenu i obavlja potrebne radnje i mere radi utvrdjivanja… »
Lažne dojave o bombama u trgovačkim centrima u Zagrebu

Lažne dojave o bombama u trgovačkim centrima u Zagrebu

Al Jazeera 12.06.2022
Dojave o bombama u Zagrebu uslijedile su nakon serije lažnih dojava o bombama u javnim objektima u Srbiji i Bosni i Hercegovini. Do sada provedenim mjerama nije potvrđena istinitost 11 dojava o postavljenim eksplozivnim napravama u nedjelju u više… »
Dojave o bombama u zagrebačkim tržnim centrima, pretnje poslao "stegosaurus"

Dojave o bombama u zagrebačkim tržnim centrima, pretnje poslao "stegosaurus"

RTS 12.06.2022
Zagrebačka policija primila je oko 9.30 časova, dojave o navodno postavljenim bombama u više tržnih centara u glavnom gradu Hrvatske. Dojave su stigle u centre Siti Centar Ist, SuperNova Dubrava, Femili Mol, Dizajnerski autlet, prenosi Indeks. Pretnje… »
Dojava o bombama u nekoliko tržnih centara u Zagrebu

Dojava o bombama u nekoliko tržnih centara u Zagrebu

N1 Info 12.06.2022
Zagrebačka policija dobila je nekoliko dojava o bombama u Zagrebu. „Operativno dežurstvo PU zagrebačke u kratkom razdoblju od pola sata je zaprimilo dojave o navodno postavljenim eksplozivnim napravama u nekoliko tržnih centara na području grada… »

Vesti dana »