Povezane vesti

Naslutila sam tragediju, čula sam one ptice koje ne valjaju! Ispovest majke mladića poginulog na Pančevcu, evo šta kaže o…

Naslutila sam tragediju, čula sam one ptice koje ne valjaju! Ispovest majke mladića poginulog na Pančevcu, evo šta kaže o…

Kurir 13.06.2022
"Naslutila sam tragediju, čula sam one ptice koje ne valjaju", ovako počinje svoju potresnu ispovest Ljiljana, majka tragično nastradalog Slobodana (34) koji je u subotu poginuo na Pančevačkom mostu. Prema još nepotvrđenim informacijama, nastradali… »
Trgla sam se iz sna i otrčala u Slobodanovu sobu, nije ga bilo: Ispovest majke čiji je sin stradao na Pančevcu

Trgla sam se iz sna i otrčala u Slobodanovu sobu, nije ga bilo: Ispovest majke čiji je sin stradao na Pančevcu

Telegraf 13.06.2022
Te noći je legla ali je ostavila upaljeno svetlo, u jednom momentu nešto ju je trgnulo, a Slobodana u sobi nije bilo. "Naslutila sam tragediju, čula sam one ptice koje ne valjaju", ovako počinje svoju potresnu ispovest za "Telegraf.rs" Ljiljana, majka… »
Saslušan osumnjičeni koji je pregazio pešaka na Pančevačkom mostu

Saslušan osumnjičeni koji je pregazio pešaka na Pančevačkom mostu

Dnevnik 13.06.2022
BEOGRAD: U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan P.M. osumnjičen za saobraćajnu nesreću na Pančevačkom mostu u kojoj je poginuo pešak S.L. Osumnjičeni je danas izneo svoju odbranu, nakon čega je tužilaštvo predložilo… »
Saslušan osumnjičeni za nesreću na Pančevačkom mostu: Vozač priznao delo, tvrdi da nije video pešaka

Saslušan osumnjičeni za nesreću na Pančevačkom mostu: Vozač priznao delo, tvrdi da nije video pešaka

Euronews 13.06.2022
U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan P.M. osumnjičeni za saobraćajnu nesreću na Pančevačkom mostu u kojoj je poginuo pešak S.L. Osumnjičeni je danas izneo svoju odbranu, nakon čega je tužilaštvo predložilo sudu da… »
Saslušan taksista koji je usmrtio mladića na Pančevcu: Priznao krivicu, onda je iznenadio sve - ovo je odluka tužilaštva

Saslušan taksista koji je usmrtio mladića na Pančevcu: Priznao krivicu, onda je iznenadio sve - ovo je odluka tužilaštva

Mondo 13.06.2022
Taksista koji je usmrtio mladića na Pančevcu saslušan. Taksista koji je usmrtio mladića na Pančevcu saslušan. Taksista P.M. (43) koji je u subotu jedan sat posle ponoći automobilom marke "Citroen" udario Slobodana Lukića (34), a koji je poginuo… »
Taksista koji je usmrtio pešaka na Pančevcu priznao krivično delo, ali je ipak izneo odbranu: Evo šta je rekao

Taksista koji je usmrtio pešaka na Pančevcu priznao krivično delo, ali je ipak izneo odbranu: Evo šta je rekao

Telegraf 13.06.2022
P.M. je tokom saslušanja priznao izvršenje krivičnih dela koja mu se stavljaju na teret, ali je izneo svoje viđenje događaja. Taksisti P. M. (43), okrivljenom da je izazvao tešku saobraćajnu nesreću u subotu sat vremena nakon ponoći i svojim… »
Pregazio pešaka na pančevcu pa pobegao sa njegovom devojkom: Taksista koji je usmrtio mladića na mostu biće danas saslušan

Pregazio pešaka na pančevcu pa pobegao sa njegovom devojkom: Taksista koji je usmrtio mladića na mostu biće danas saslušan

Blic 13.06.2022
U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu danas će u 13 sati biti saslušan taksista P. M. (43) zbog sumnje da je izazvao tešku saobraćajnu nesreću kada je u subotu, sat vremena nakon ponoći, kolima usmrtio S. L. (34) na Pančevačkom mostu. Taksista bi… »
Vozač „taksija smrti“ sa Pančevačkog mosta danas pred tužiocem

Vozač „taksija smrti“ sa Pančevačkog mosta danas pred tužiocem

Nova 13.06.2022
Taksista P.M. (43) koji je u petak uveče automobilom naleteo na muškarca S.I. (34) i usmrtio ga na mestu biće saslušan danas u prostorijama Prvog osnovnog javnog tužilaštva. Podsetimo, muškarac S.I. (34) poginuo je u petak, oko jedan sat posle… »
2 Verzije tragedije na pančevcu: Šta je zapravo prethodilo nesreći? Taksista danas na saslušanju

2 Verzije tragedije na pančevcu: Šta je zapravo prethodilo nesreći? Taksista danas na saslušanju

Kurir 13.06.2022
Taksista P. M. (43), za kojeg se sumnja da je u subotu, rano izjutra, svojim automobilom marke "sitroen" punom brzinom "pokosio" pešaka Slobodana Lukića (34) na Pančevačkom mostu, zadavši mu teške povrede od kojih je ovaj preminuo, biće danas… »
Taksista koji je usmrtio pešaka na Pančevcu danas iznosi odbranu: Nakon nesreće pobegao sa devojkom

Taksista koji je usmrtio pešaka na Pančevcu danas iznosi odbranu: Nakon nesreće pobegao sa devojkom

Telegraf 13.06.2022
Slobodan L. (34) je bio sa prijateljicom u obližnjoj kafani u kojoj su pili, a potom su počeli da se svađaju, nakon čega je ona pretila da će da skoči sa mosta, a on pojurio za njom i tom prilikom stradao kada je na njega naleteo automobil. U Prvom… »

Vesti dana »