Povezane vesti
Bašele neće novi mandat visokog komesara UN
RTV 13.06.2022
ŽENEVA - Visoki komesar UN za ljudska prava Mišel Bašele rekla je da neće tražiti novi četvorogodišnji mandat sa obrazloženjem da želi da se vrati u Čile, a nakon što se našla na meti kritika zbog izjave o odnosu Kine prema Ujgurima i drugim muslimanskim… »
Bašele se vraća u Čile, neće novi mandat visokog komesara UN
Euronews 13.06.2022
Visoki komesar UN za ljudska prava Mišel Bašele rekla je da neće tražiti novi četvorogodišnji mandat sa obrazloženjem da želi da se vrati u Čile, a nakon što se našla na meti kritika zbog izjave o odnosu Kine prema Ujgurima i drugim muslimanskim… »
Visoka komesarka UN za ljudska prava se neće kandidovati za novi mandat
N1 Info 13.06.2022
Visoka komesarka UN za ljudska prava Mišel Bašle rekla je da se neće kandidovati za novi četvorogodišnji mandat po isteku sadašnjeg, zasenjenog kritikama njenog odgovora na odnos Kine prema Ujgurima i drugim muslimanskim manjinama u regionu Sinđijang… »
Komesarka UN za ljudska prava Mišel Bašle tvrdi da se neće kandidovati za novi mandat
Danas 13.06.2022
Visoka komesarka UN za ljudska prava Mišel Bašle (Michelle Bachelet) rekla je danas da se neće kandidovati za novi četvorogodišnji mandat po isteku sadašnjeg, zasenjenog kritikama njenog odgovora na odnos Kine prema Ujgurima i drugim muslimanskim… »
Vesti dana »
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 1 satjoš 1 povezana
Zelenski odbacio aluzije da rat koristi kao izgovor da ostane na vlasti
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Škaljarci ranjeni u pucnjavi u Nikšiću. Sve vrvi od policije: Grad potpuno blokiran
Blic pre 2 satajoš 2 povezane






